Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Egy szexkapcsolathoz túl nagyok lennének az igényeim?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatot szeretnék...De,nekem fontos,hogy a fiú/férfi,hogy beszél( például:. ne beszéljen csúnyán),legyen okos,kedves,megértő,és figyelmes,legyen jó a humora,és természetesen többször szexeljünk:))Egymás után,minimum hetente.Továbbá az is fontos,hogy független legyen.Túl sokat várok el?
2010. máj. 22. 23:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Én pont ilyen vagyok.
2010. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

Hozzám jöhetsz nyugodtan :D

Kicsit gyenge a humorom, de ha mondok, akkor az nagyot csattan :D

2010. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírsz, az nem szexkapcsolat, hanem egy kapcsolat sok szex-el.


Egy szexkapcsolathoz a felsorolt tulajdonságok nagy részére nincs szükség...


20F

2010. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Persze ha 14-15(-16-17) vagy és jól nézel ki :D
2010. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem 16-17 éves vagyok:) Majdnem 20.

Neem kapcsolatot szeretnék.Kizárólag csak szex,és más semmi:)

Egy kapcsolatnál több "elvárásom" van:)

Jó,lehet...sok mindent szeretnék.Elképzelhető,hogy van ilyen fiú/férfi?

2010. máj. 23. 00:12
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
22/f budapesten :)
2010. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem túl nagyok, nem mindegy kivel fekszik le az ember...
2010. máj. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a yeti . Intelligens vagyok, mert magamon hordozom az evolúciót és a téveszméket, kedves vagyok, mert nem rágom ketté a lábszárcsontodat, ha előkapsz egy fényképezőgépet. Megértő vagyok, hogy el akarsz vinni egy kutyakozmetikushoz, de hidd el, te is meg tudsz fésülni. Anyunak - Gizi yetinek - mindíg barlangba viszem a reggelit, kibolházom. Humorom nekem magamtól nincsen, az évszázadok alatt körémnövekedett, önmagában mint jelenség, szórakoztató vagyok. Egy pózt ismerek csak, mikor 3 órányi keresés után sem találom meg a hímvesszőmet, majd mire megvan, a medve már elszaladt.

Független vagyok, bármilyen mobilhálózatra tudnak velem csatlakozni, mert amint megjelenek, nincs "DE..!".

Nem vársz el túl sokat, itt vagyok neked!

2010. máj. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fiatal, de ráncosodó, ereje tejében lévő, ámde lusta fiatal ember vagyok, aki egész még hajnali egykor is a számítógépe előtt mulattatja magát. Beleférnék egy éjszakára, figyelembe véve, h a gyk-ról szedtél fel és hogy egy rejtettkamerával felveszlek pucéran, és utána felteszem őket az internet pöcegödrére? Írj privit, <3
2010. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Yetinek üzennem,hogy nagyon aranyos volt:D

A kis ráncosodó lustás válasz is vicces volt:)

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Nem itt keresnék szexpartnert:)Csak felmerült bennem az a tény,hogy "Lehet,hogy túl sokat várok el...?!)

Egy férfival alakult valami,nyilvános helyen beszélgettünk,és egyszer csak megszólalt,hogy "Nézd mááá,hogy nézz ki..." Egy emberre mutatott,és akkor mondtam neki,hogy ne haragudjin,de nem fog müködni.Pesze kérdezte,hogy miért...Szerintem nem mutogatunk újjal az utcán emberekre.Akkor mondta,hogy túl sokat várok el.

Na mindegy,keresgélek:))

2010. máj. 23. 03:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!