Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok jó normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok jó normális kapcsolatra? 23/f

Figyelt kérdés

Kavarás vagy egyéjszakás mindig van, de tovább sosem megy a dolog, pedig nem rajtam múlik....amint arra kerülne a sor, hogy kapcsolat, nem érdekli a nőket. Volt már kapcsolatom, de egyik sem volt hosszabb 2 hónapnál, és a legtöbben csaltak is. Ismerkedésnél is mindig 2. voltam egy másik mellett....

Mi lehet az oka mégis? Egyszerűen nem érdeklődnek a nők! És más után meg miért igen? "Villogtassam" magam vagy mi? Nem tudom elképzelni...(nem világmegváltó válaszokat várok, csak tanácsokat)


2011. febr. 11. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet van valami benned, hogy csak "egyéjszakásnak" vesznek.

Vagy neked van rossz ízlésed, és olyan csajokat fogsz ki, akik nem túl komolyak...

De sajnos az is lehet h valamit nagyon elszúrsz.

2011. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hmm hát ha csaltak és csak egyéjszakás kapcsolataid voltak akkor lehet hogy kéne egy kis önvizsgálatot tartonod mert akkor valamilyen hiba benned van. Pl lehet hogy elöször ismerkedned kéne a csajokkal, kicsit udvarolgatni nekik aztán ágyba vinni.... Egyéjszakásból pedig ritkán lesz kapcsolat..
2011. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát épp önvizsgálatot próbálok tartani, mert nem vagyok az a típus aki mindig másokra mutogat ha hiba van, de nem bírok rájönni, hogy mégis mi....volt már, hogy nagyon komolyan vettem, mindent megtettem szinte, de ugyanaz volt a vége (nem vagyok az a nőket semmibe vevő fajta, ha erre gondoltál)
2011. febr. 11. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Értem, de akkor se az egy éjszakásra hajts amikor találkozol egy csajjal probáld meg minnél jobban megismerni romantikus lenni rá figyelni, és hidd el menni fog az, de a jó dolgokhoz idö kell , na hát ehez is. HA hagyod hogy elsöre minden futában megtörténjen akkor megint szereztél egy strigulát és ennyi.
2011. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
próbálta amit te mondtál, de egyik se akar többet
2011. febr. 11. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nos, én pont az ellenkező oldalról tudok mesélni, mert nekem még egyéjszakás kaland sosem jött össze (pedig de szeretnék már egyszer végre!), 27 éves koromra.


Viszont: azok a lányok, akikkel komolyabb kapcsolatba keveredtem, egytől egyig annyira szerelmesek lettek belém, hogy szó szerint térden csúszva üvöltve sírva könyörögtek, hogy csak ne hagyjam el őket - és ez nem vicc! A titok nyitja nem tudom miben áll. Annyit tudok magamról, hogy végtelenül tisztelem a nőket, a szexuális kielégülésüket messzemenően az enyéim elé helyezem, és a legtöbb helyzetben jófiú vagyok, aki nagyon megbízható.

2011. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha tudsz még valamit mondani ami fontos lehet azt jó néven venném :D irigyellek téged komolyan mondom :D
2011. febr. 11. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Az embernek mindig a szomszéd kertje zöldebb, én meg téged irigyellek a sok egyéjszakásért :)


Szóval én mindig jófiú voltam, a szexben néha kicsit rosszfiú. Ha a lány el akart menni bulizni külön, engedtem, de persze előtte egy figyelmeztető telefon nem ártott :) Soha nem csaptam féltékenységi rohamot, nálam minden a bizalom elvére épült. Túl sok okosságot nem tudok mondani, de az biztos, hogy akivel már az első randin nem volt meg az a bizonyos plusz érzés, abból sosem lett komoly kapcsolat.

2011. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jah, értem, az a gáz hogy ezeket én is így csináltam, sosem féltékenykedtem, de utólag rájöttem hogy kellett volna :/

rohadt életbe nem is tudom körülírni, nem is tudom milyen egy normális komoly kapcsolat csak a haverokét látom: tőlük megkérdezi a nőjük hogy mit szeret, mit utál, mit hallgat, mit néz nálam meg max. "mikor bulizunk? mikor d*gunk?" :S

2011. febr. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!