Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hosszú kapcsolat titka? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszú kapcsolat titka? A tini szerelem tényleg múlandó?

Figyelt kérdés

Nemszeretem azt hallani hogyha van egy barátom így 16 évesen és azt mondják hogy "ne éld bele magad hiszen ugyis lesz még 20"

Hiszek abban hogy sok évig együtt leszek a barátommal..

Miért nevezik ezt "tini szerelemnek"?!

Ti mit gondoltok erről?


2011. nov. 6. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Azt gondolom erről, hogy kérdezz körbe a felnőttek körében. Mindenkinek volt tini szerelme, mindegyik azt hitte hogy évekig együtt lesznek. Nem így lett az esetek 80%-ban. Én is tudom, hogy egy idő után szétmegyünk a párommal, de egyenlőre nem ezen agyalok, hanem élvezem, hogy még velem van :)
2011. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ha mindketten hosszútávra terveztek nem biztos hogy elmúlik...de ahoz tényleg MINDKETTŐTÖKNEK őszintén kell hosszútávon is szeretni egymást


a barátnőm szülei is ilyenek :) sok sikert :)

2011. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ryu19 ***** válasza:
100%

Ismerek olyan párt akik 14 évesen jöttek össze és ma már kisbabájuk van és együtt élnek:)

De a legtöbb esetben tényleg nem ilyen leányálom a helyzet. Az éretlen gondolkodás miatt hajlamos az ember félrelépni vagy nem eléggé törődni a másik érzéseivel és legtöbb esetben ezek a kapcsolatok max pár évig tartanak.

Semmi sem lehetetlen de többségre igaz h nem lesz belőle nagy szerelem.

2011. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Én is hülyeségnek tartom az efféle kijelentéseket. Csakis a két ember személyiségén múlik, hogy hogy alakul a közös jövőjük. Azért szoktak ilyet mondani, mert azt gondolják, hogy úgyis később másokat is megismer az ember, elkezdi az érezni, hogy még ne élte ki magát stb. Igen, léteznek ilyen emberek, de nem mindenki ilyen.

Én is 16 évesen jöttem össze a barátommal, akkor is már közös jövőt terveztünk. Pl. elterveztük, hogy mikor fogunk majd összeköltözni, és lám, eltelt 3,5 év és már el is jutottunk addig a pontig. Most is ugyanúgy fülig szerelmesek vagyunk, mint a legelején és komolyan tervezzük a közös jövőt. Mindkettőnknek egy kapcsolata volt ez előtt, Ő le is feküdt a másik lánnyal. Mégsem érzem én pl. azt, hogy még ki akarnék próbálni mást, hogy még élni akarnék, és hiába kerültünk 2 évnyi járás után teljesen új környezetbe, új emberek közé (egyetem), a kapcsolatunk ugyanolyan erős maradt, semmit nem változtatott rajta mások megismerése. És én is kérdeztem már a barátomtól, hogy valóban 20 évesen az minden vágya, hogy egy lány mellett élje le az életét, és nem akar még másokkal is kipróbálni dolgokat- kinevetett, hogy miért jut ilyen butaság az eszembe, mikor Ő engem szeret és Ő lesz a legboldogabb ember a világon, ha velem élheti le az életét... Ez is már 2 éve volt, és még mindig ugyanúgy odavagyunk egymásért.

De ha nem csak magunkat akarom nézni, más barátnőm is van, aki16 évesen jött össze a barátjával és már több, mint 5 éve együtt vannak, róluk is egyből mindenki megmondja, hogy szerelmespár, és ők is az összeköltözést tervezik.

Tehát igen is létezik olyan, hogy valaki fiatalabb korában jön össze a párjával és ha egyikük sem változik meg a változó környezet hatására (mert ez a legnagyobb veszély) és megmarad a szerelmük, akkor igen is együtt maradhatnak életük végéig :)

Ne foglalkozz mások véleményével, az számít, hogy szeretitek egymást, érezzétek jól magatokat együtt és legyetek boldogok! :)

20/L

2011. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fiatal kori szerelem tényleg végetér, attól függetlenül tényleg bunkóság azt mondani a szemedbe/szemetekbe, hogy ne aggódj, elmúlik. Most szeretitek egymást, és ez a lényeg. Azért múlik el a legtöbb esetben, mert tiniként az ember a legtöbb esetben máshogy gondolkodik, mint akár mondjuk 22évesen, és ez így van rendjén. A pár mindkét tagja felnő, máshogy kezdenek el gondolkozni, más utat tartanak követendőnek, más lesz nekik fontos, így a szerelem is elmúlik, és megszakad a kapcsolat. Vagy tényleg egyszerűen csak benő a fejük lágya, és már nem egymásra lesz szükségük. De vannak, akik képesek együtt felnőni úgy, hogy közben a felmerülő gondokat megoldják, mert a gondolkodás módjuk nem sokat változik, vagy továbbra is közösek lesznek a céljaik. Meg a másik ilyen kritikus pont az egyetem kezdeténél van. Nagyon sok párkapcsolat megy akkor tönkre, vagy ha nem is, azért megsínylik.
2011. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak rajtatok múlik. 15 éves voltam, mikor összejöttem a párommal (ő 17 volt), az elsők voltunk egymásnak, és mára már jegyesek vagyunk, együtt tervezzük leélni az életünket :) De ehhez az kell, hogy a hosszútávú céljaitok megegyezzenek (házasság, gyerekvállalás, költözés stb.), és képesek legyetek tolerálni a másik rossz tulajdonságait is. Attól még, hogy másoknak nem sikerült, nektek miért ne jöhetne össze? :)

20/L

2011. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne, exemmel 5 évig voltunk együtt, én komolyan gondoltam, ő már csak akkor, amikor beleszerettem egy másik srácba. Megcsalt, elhanyagolt, és mikor visszafogadtam sem húzta meg magát, ugyanúgy flörtölt más csajokkal. Ezek mellett még meg is ütött, ha úgy volt.

Szóval én mindezek ellenére is hiszek abban, hogy attól, hogy 16 évesen jössz össze valakivel, az még lehet komoly. Csak mindkettőtöknek szeretni kell a másikat.

2011. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Főként a 4. 5. 6. válaszolónak.:)Sokat segítettetek.;)

2011. nov. 6. 12:35
 9/10 anonim válasza:
95%
Nem kell hogy múlandó legyen,venném a szüleim példáját akik 2. középiskolától jártak,11 éven át,és összeházasodtak,és mái napig együtt vannak :)) csak tudni kell bánni egymással és minden rendben lesz :)
2012. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
62%
Tapasztalatból mondom hogy az esetek 99%-a halálra van ítélve...De tegyél azért hogy benne legyél/legyetek abban az 1%ban és most csak a jelenre koncentrálj ;)
2012. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!