Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem tudom feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom feldolgozni, hogy nem kellek annak a fiunak, aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Tisztaban vagyok vele, hogy en nem tetszem neki. De valahogy mikor talalkozok vele es ramnez ujra elojon bennem az az erzes, hogy hatha megis. Orakat gondolkozok azon, hogy vajon miert nem valaszolt, mikor en elmondtam mit erzek. Azota nem is keresett, egyszoval nem erdeklem. Ezt nagyon jol tudom, de valami okbol nem tudom elfogadni. Miert?
2011. febr. 11. 21:34
 1/7 Moszuke ***** válasza:

mert amíg nem hajt el a jó k*rva anyádba addig te reménykedsz.

érd el, hogy megtegye és végre megnyugodj.

komolyan. és ne sértődj meg.

tényleg komolyan...

2011. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért mert szerelmes vagy :)

Valahogy felejtsd el mindenképp, mert ha látja hogy mennyire oda vagy érte annak ellenére, hogy bunkó veled, max annyit érsz el vele hogy tényleg veled lesz, de csak a kihasználás szintjén..


Szal ebbe ne menj bele szerintem...

2011. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán megijedt, vagy foglalt, vagy bár egy menetre bevállalna, de fél, hogy utána tényleg bekattansz, főleg, ha lelkileg labilisnak tart. De az is lehet, hogy meleg.

Tudod mi pasik úgy működünk, hogy ha egy picit is tetszik valaki, és ő kapható a dologra, akkor egy alkalmat sem hagyunk ki.

2011. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Latni szerintem nem latja rajtam, mert probalok ugy tenni, mikor latom, mintha eszre se vennem.

Lehet, hogy a kell, hogy elhajtson, de nekem annyira rossul esett, hogy elmondtam neki az erzeseimet, o meg nem mondott ra semmit...

2011. febr. 11. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nem tudott dönteni, lelkileg éretlen egy kapcsolathoz, vagy egyszerűen nem tetszel neki.. egy képet linkelnél okosabbat tudnék mondani..
2011. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szamitogeprol vagyok most es vasarnapig nem is leszek, csak itt telefon neten. De ide semmi esetre se szeretnek kepet feltolteni, ha gondolod e-mailbe kuldok.

Valamint lehet azert is van ez a dolog, hogy nem tudom feldolgozni ezt az egeszet, mert voltunk egyszer kirandulni es ott kozeledett felem, vagyis en annak ereztem (megolelt tobbszor is meg megpuszilt) es nekem ebbol az jott le, hogy valamit csak erez. De fereertelneztem ezt az egesz szituaciot.

2011. febr. 11. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:

ne találkozz vele, ha ezt nem bírod elfogadni.


egyik ismerősöm is belezúgott egy srácba akinél esélye se volt. és hiába küldte el a gyerek a jó büdös k*rva anyjába a csajt, csak nem értette meg... kb mintha megőrült volna, olyan dolgokat csinált meg tiszta idegbeteg lett. töröld ki a gyereket az életedből ,legalábbis addig amíg elfelejted. különben sose fog menni

2011. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!