Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben sz esetben mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben sz esetben mit csináljak? ; (

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel majdnem összejöttem,a csók is majdnem megvolt,de ő nem szolt nekem hogy lesz (farsangi)Disco,és ott állítólag smárolt a 2 legjobb barátommal...vagyis egyel bocsi...és ez nekem nagyon nagy jégvermet vert belém...mit csináljak?Verjem meg a volt barátom??vagy mit???12/Fiu
2011. febr. 11. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondj le a lányról...
2011. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
12 évesen legózzál meg kisautózzál..ne a csajozáson járjon az eszed!
2011. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jah...ez egy hulye pitsa .. veled kavar aztan a masikkal smarol..hagyd szerintem
2011. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van!bár ő már...mind1!!köszi..és a gyereket ne büntessem meg?egy-két padot ne vágjak hozzá hogy agyrázkodása legyen??vagy ne szivassam meg?
2011. febr. 11. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
2011. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12éves vagy, inkább takarodj legózni, ne pedig a pszichopataságon és a csajokon járjon az eszed. attól, hogy ilyeneket mondassz, hogy padokat versz szét a fején, nem leszel keményebb, inkább csak gyengébb és szánalmasabb. amúgy is, padokat hogy akarsz már felemelni egyedül, 12évesen?
2011. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tudta, hogy bejön neked a csaj és úgy smárolta le, akkor nyugodtan tégy vele, amit az ösztöneid diktálnak. Ha viszont nem tudott róla, akkor hagyd.
2011. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
TTTHHHHXXXXX
2011. febr. 11. 22:23
 9/12 anonim ***** válasza:
kis pisis vagy te még
2011. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Igazából nem szidnék a kor miatt, de ez a ,,mit csináljak, verjem meg?" rész kiütötte a biztosítékot, kicsit még tényleg pihentesd a témát :D


Egyébként ha nagyon muszáj lépni a témában, akkor hagyd a lányt, keress mást ;)


15/F

2011. febr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!