Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy hülye kérdés, de mi legyen?

Figyelt kérdés
Facebookon az egyik ismerősöm megosztott egy képet rólam, ahol csak én vagyok, és senki más. Baráti gesztus. Egy számomra ismeretlen, de jól kinéző lány lájkolta. jelenthet valamit?
2011. febr. 11. 22:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
utolsó te lány vagy?
2011. febr. 11. 22:41
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még,h likeolja a képed nem biztos,h bejössz neki... gondolj bele fordított esetbe.

Mondjuk jah, bökd meg!

2011. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

jesszusom:D

kedves kérdező milenne,ha kiszállnál a kocka világból és nem a facebookon agyalnál,hanem ÉLŐBE csajoznál be és van szád és megkérdezed tőle ...

látod? ezért nincsen csajod ;)


ez a sok f@szbukk majom már megöl -.-

2011. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nem vagyok kocka. Nem facebookon szoktam csajozni, hanem általában élőben. Volt már barátnőm, igaz nem 27, mint az "átlagos" korombelieknek. A kérdésbe bele is írtam "Tudom hogy hülye kérdés.." nem tudom mire vélni a helyzetet. A lánnyal még élőben nem találkoztam. Az az igazság, hogy nagyon sokszor nem tudok eligazodni a lányok gondolkodásmenetén, ezért is tettem fel a kérdést. Köszönöm az eddigi válaszokat, és a továbbiakban is várom őket.

2011. febr. 13. 11:24
 15/15 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 22.25 - igen, lány vagyok :)
2011. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!