Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törjek ki a háttérből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjek ki a háttérből?

Figyelt kérdés

Egy teljesen átlagos lány vagyok, átlagos élettel és átlagos vágyakkal.

Körül vagyok véve sikeresebbnél sikeresebb lányokkal. Mindenki ismeri ezt a fajtát, nem csinálnak semmi hasznosat, kiteszik mindenüket, amijük van (azt is, ami nincs), kavarnak mindenkivel összevissza, a legdivatosabb és legdrágább ruhákba járnak, az egyediség legkisebb igénye nélkül. A többség nem szép, de mégis bizonygatják nekik, hogy milyen gyönyörűek. Az internetes adatlapjuk tele van pózolós képekkel, nem egy eléggé erotikusra is sikerült. Pedig mindössze 15 évesek.

Az egyik lány 1 hónap járás után leakart feküdni a 20 éves barátjával, a másik mindössze két hétig volt együtt a "nagy szerelmével".

Érdekes, hogy mindenki szidja az ilyeneket, sírnak egy "normális" lány után. És milyen érdekes, hogy egy átlagos lány labdába se rúghat mellettük.

Átlagosnak és normálisnak tartom magam. Átlagosan öltözködöm (farmer, póló, edzőcipő, semmi kihívó). Eddig egy kapcsolatom volt, 8 hónapos. Nem feküdtem le vele, mert nem voltam rá kész, és azért, hogy "elismerjenek" a többiek nem akartam megtenni.

Arra akarok kilyukadni, hogy nem értem, hogy velünk -az átlagosakkal- miért nem foglalkozik senki? Miért jobb egy olyan lány után futni, aki úgyis csak kihasználja, aztán kidobja, mint a szakadt, tépett rongyot.

Hazudnék, ha nem azt mondanám, hogy szerelmi bánat miatt gondolkozom ilyeneken. Van egy srác. Én szeretem őt, szerelmes vagyok, de ő még csak észre se veszi. Neki egy olyan csaj kell, aki a kis tiniri.bik sorait gazdagítja, és akit sose fog megkapni. Magas, szőke lány, jó alakkal. De belül ugyanolyan, mint a többi. Én sose leszek, olyan mint ő. Alacsony vagyok, a lehető legrosszabb testi adottságokkal, barna hajam van, és szerencsétlen vagyok. Amolyan szürke kisegér. De én úgy szeretem a srácot, mint még soha senkit.

Sokat elmélkedem azon, hogy ha én is ilyen p.icsa lennék, sokkal könnyebben menne minden. Megkaphatnék bárkit, elismerést kapnék a semmiért.

Mégis mit tegyek? :((

Bocsánat, hogy hosszú lett. De ez már nagyon kikívánkozott belőlem. Köszönöm annak, aki elolvasta, aki még segít is, annak nagyon hálás leszek. :))


2011. febr. 12. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia cica! Végigolvastam az egészet, és nagyon megindított. Nekem csak az lenne a kérdésem, hány éves vagy, milyen az alkatod, és milyen a srác. Hisz sokan mondják, az ellentétek vonzzák egymást. Nem tudom, lehet, hogy igaz. Ha lehet, majd válaszolj a kérdéseimre, és csak annyit mondok, sose legyél ilyen, mint azok a ribik, akiket leírtál, legyél önmagad! Amúgy azért is indított meg így, mert én is így vagyok, csak én srác vagyok, és van egy csaj aki (hát már nem tudom mit gondoljak) csak a barátom akar lenni, de én mindennél jobban beleszerettem:(
2011. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

16 éves leszek 2 hét múlva. Mindössze 159 cm vagyok, kis mellekkel, aránytalanul széles csípővel, vékony karokkal és lábakkal, és hogy még rosszabb legyen, hasra hízom. Nem vagyok kövér, de van egy pici pocim, a többi részem meg vékony. :(

A srác vagy egy fejjel magasabb nálam, fekete haja van, nagy barna szeme. Vidám, közvetlen és nyitott személyiség, nagyon jó humorral. Jó tanuló, intelligens, segítőkész, végtelenül őszinte. Véleményem szerint jóval érettebb a kortársainál. 17 éves.

2011. febr. 12. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:

én speciel az alacsonyabb lányokat szeretem és még a majdnem síkság mellekre is felizgulok :D bár sose volt bnőm, szal mind1..


f17

2011. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért jó tudni, hogy van valakinek, aki tetszik ez is. :))
2011. febr. 12. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
szia, én az első vagyok, köszi, hogy válaszoltál a kérdéseimre! ezek után nincs más teendőd, mint ha zavar a hasad, tornázni, futni a friss levegőn pár km-et ha jó idő van , és nem törődni a magassággal! a magasság különbség tényleg elhanyagolható. Egyébként ha jól tudsz ismerkedni, kedves vagy, őszinte, vicces, akkor már ezzel meg tudod fogni a kiszemelt fiút, és beleszeret a belsődbe! a külső nem minden, ezt jól jegyezd meg, a legnagyobb érték ami belül van! Ha van egy jóképű srác, és minden csajnak ő kell, viszont sík fogyatékos, bunkó paraszt, és egyik nap harmadfokú égési sérüléseket szenved el, attól kezdve senkinek sem fog kelleni, de ha ugyan ez történik egy kedves, vicces, intelligens, szerethető sráccal, akkor a belsője jobban fogja érdekelni a lányokat. ha nem is örökre, de ezért utálni nem fogják, hisz nem tehet róla, hogy baleset érte. nem mondom, hogy a külső nem számít, de a belső a legfontosabb!
2011. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

11:24

Köszi, igazad van. :) Most egy picit jobban érzem magam. :))

2011. febr. 12. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok.

Nemsokára 18 leszek, és nem akarok ilyen "csődtömeg" lenni, mint most. Szépen lassan próbálok tenni az ügy érdekében, mert nekem hiába mondják, hogy ne legyek olyan, mint a "szőke diszkóp.csák", de mégis azt látom mindenütt, hogy ez a jó. Ez kell/kellett az eddigi összes kiszemelt srácnak is. Rólam azt sem tudják,hogy létezem :(

Nem akarok annyira hirtelen megváltozni, már lassan fél éve tart ez a "folyamat". Így talán jobban hozzászoknak a barátaim. Kezdem egyre jobban érzeni magam, és a környezetemen is látom, hogy másképp viselkednek.

Ha eleged van ebből, legyél kicsit csinosabb, új frizura ..egy két új ruha, cipő.

De azt soha ne felejtsd el, hogy belül, maradj meg olyanannak amilyen voltál!!! bocsi,hogy hosszú lett, de remélem, hogy valamilyen szinten hasznos volt számodra. :))

2011. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11:24 vagyok

nincs mit, örülök, hogy segíthettem. sose felejtsd el a kiindulási pontot, hogy milyen ember vagy, és voltál. az előttem szólónak igaza van. szerezz be pár új göncöt,járj többet bulizni, utcára, de a személyiségedet úgy isten igazából sose változtasd meg, mert az az igazi érték!

2011. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezeket a divatbarbikat a szakirodalom csak "f*sztarisznyáknak" hívja. Luxuskivitelű hús-vér guminő.

Olyanok mint egy szexautomata: bedobod a pénzt, kijön a szopás.

(gyönyörű képzavar, mi?)

2011. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:18

Köszi, igen, hasznos volt. :) Azt hiszem jól momdod, egy kis újítás nem ártana. :)

2011. febr. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!