Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy senkit ne bántsak meg és én se törjek össze? Van megoldás?

Figyelt kérdés

Egy éve van egy párkapcsolatom, ami nem igazán volt az. Én szerelmes voltam a páromba, de ő nem igazán foglalkozott velem, néha ha eszébe jutott írt nekem két szót, még ritkábban találkoztunk, még ritkábban szexeltünk. Nem voltak közös programok, beszélgetések, semmi, olyan volt, mintha nem is lett volna. Hazudozott, hülyének nézett, számtalanszor átvágott. Így egy év után besokalltam és megismertem valakit, akivel nagyon jól éreztem magam. Mivel az elvileg párom le se szart, így elkezdtem vele találkozgatni, és nagyon megkedveltük egymást. De még mindig szerelmes vagyok a páromba.

A probléma ott kezdődött, hogy lebuktam. A párom meglátott a másik sráccal, úgyhogy mindkettejüknek kiteregettem a lapjaimat és elmondtam, hogy érzek. A páromnak azt, hogy igaz, hogy szeretem, de jól esett, hogy végre törődik velem valaki, hogy hiányol valaki, hogy kedveli a társaságomat. Az új srácnak meg azt, hogy még mindig szeretem a páromat, de ilyen és ilyen velem és nem fűzök sok reményt hozzá, hogy normális kapcsolat legyen ebből, ha eddig nem sikerült. A párom egy hétig játszotta a vérig sértettet, a féltékenyt, veszekedtünk, vagy 2x szakított velem de aztán mindig rájött, h mégiscsak kellenék neki. Tegnap éjjel szakított velem, én már egész könnyen vettem és úgy voltam vele, h majd szépen elfelejtem és tudok adni egy esélyt a másiknak, aki tényleg megért és törődik velem. Ezeket a dolgokat el is mondtam mindkettejüknek. De nem tudott békén hagyni, ma megjelent nálam és megint elhitette velem, hogy kellek neki és megváltozik, én meg mivel még mindig szeretem, adtam még egy esélyt. Pedig tudom, h hazudik megint. De ezzel most megint megbántottam a másik srácot, aki nem mutatja és nagyon megértő velem, de én nagyon nagy bűntudatot érzek, mert épp ő az, aki nem érdemelné ezt meg. Nem akarok játszani vele...egyiküket sem akarom elveszteni, mármár lassan úgy érzem, egyformán szeretem őket... mégis mit tegyek? Annyi még hozzá fűznék, hogy a józan eszem azt súgja, az elsővel kellene maradnom, mert vele lenne jövőm, ha mégis megváltozik. Mindketten külföldiek, az új srác már csak egy évet marad itt, a párom viszont hármat. Az új srác Afrikába megy haza, ahova nem követném, a régi pedig Amerikába, ahová eredetileg is készülök már gyerekkorom óta, tehát szívesen mennék vele, ha komolyra fordul...viszont ennek az elmúlt egy év türkében nagyon kicsi az esélye... szóval... mégis mit kéne tennem?


2011. jún. 28. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha most sem változik semmi, akkor dobd ki a jelenlegit. Még jobban tönkre fogsz menni mellette. A másikat hanyagold, 1 évre semmi értelme valami komolyabba belekezdeni, illetve annak sincs, hogy találkozgatsz vele, ő meg szépen beléd zúg, majd szomorúan hazamegy..
2011. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem fog megváltozni. ha tényleg komolyan gondolná, már látnád a bizonyítékokat rá, de fűt-fát ígér, te meg naivan elhiszed, és ezzel szép lassan elüldözöd magad mellől a normálisat, aki megbecsülne. én azt mondom, válassz egy harmadikat!
2011. jún. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keres egy harmadikat! Ha az első kimegy Amerikába nemsűrűn fog Magyarországra jönni csak miattad, és amúgyis Amcsiba tuti sokat bulizna és nemhiszem hogy megálná miattad főleg hogy így bánt veled! A másodikat is hagyd szerintem mert az Afrikába megy ki és ő is ezt tenné szerintem. Keres a te körzetedbe egy rendes csávót és vele járj! Én ezt tenném, igaz nem tudom pontosan hogy te mit érzel, ezért nem is dönthetek helyeted!
2011. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyen inkább valaki új. Semmi értelme egyikkel sem maradni.... azért az érdekkapcsolatokon túl vanak még igazi szerelmek. De nálad egyik sem az igazi...
2011. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam. Nagyon bunkó volt a srác,én meg szerettem. De rájöttem,már csak a kötődés,és a közös emlékek,melyek összekötnek minket. Én nem engedtem volna vissza a helyedben. Ilyen egy bunkót..:S Hagyd ott,és ott van a másik srác,aki megértő,és normális,és szeret..,de az első,az nem. Nem is foglalkozik veled,néha eszébe jutsz...,én nem akarlak megbántani,de szerintem jobb lenne,ha otthagynád,mert az ilyen az nem igazi társ.
2011. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!