Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a fiú akibe már ötödik óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fiú akibe már ötödik óta bele vagyok zúgva, nyár óta sms-eket ír a legjobb barátnőmnek. Elmondjam a barátnőmnek hogy nemcsak teszik a fiú hanem járnék is vele. Vagy ne?

Figyelt kérdés
A barátnőm csak azt tudja hogy bejön a pasi. Azt nem hogy járnék vele. A barátaim azt mondják hogy ne mondjam meg a barátnőmnek hogy tetszik az a fiú, mert amilyen hülye akkor nem járna vele. Viszont ha nem mondom el én leszek depis.
2011. febr. 12. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

és?

semmi közöd nincs hozzá, hogy mit csinál a barátnőd meg az a fiú... ha össze akarnak jönni akkor úgyis összefognak. max ha azt mondod hogy ne, akkor majd szépen eltitkolják....

17/L

2011. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt ha ötödik óta nem értél el a fiúnál semmit akkor inkább hagynod kellene. Másrészt ha elmondanád a barátnődnek akkor benne is felmerülne, ha az állítólagos legjobb barátnőjének tetszik valaki, akkor nem kellene "elvenni" tőle. Tudom milyen mocskosul sz@r lenne neked hogyha összejönnének és ott sétálgatnának melletted együtt. Viszont pont ezért nem maradhatsz csöndben, mert ha igen akkor mindenféleképpen szívni fogsz.
2011. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ő már régóta tudja akkor nem lepődhet meg rajta. Azért nem érdemes szét választani őket, mert te nem tudtál semmit se tenni. Akkor mehetek én is kapcsolatokat szét rombolni, mert tetszik nekem és járnék vele:) nem így működik, ezért vannak sok hűtlenségek, mert másztok egymásra még ha kapcsolatban vannak is.
2011. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!