Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most hogy jön a tavasz a...

Most hogy jön a tavasz a csizma után milyen cipőt ajánltok? Valami olcsó, de szép érdekelne, max 3000 ft-ig

Figyelt kérdés
am 15.|L
2011. febr. 7. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát én vmi jobb minőségű tornacipőt fogok venni :)
2011. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
képeket is linkeljetek légyszi:)
2011. febr. 7. 19:48
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


ilyesmit..

2011. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát ezen már én is gondolkoztam...

szerintem valami deszkás cipő feelingű valamit fogok venni...

tavaly éltem a torna cipő korszakomat...akkor tavasszal vettem egy piros converse torna cipőt...a fehér converse mellé...:) felváltva hordtam őket tavasszal és nyáron...bár ez nem 3000 ft körül van

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


valami hasonlókra gondoltam...kínaiban télen vettem egy magas szárú sport cipőt 2990ért...szerintem te is találsz még ilyenkor...:)

a lapos talpú cipők még ilyenkor nem jók mert hamar felfázol bennük...a magassarkúkat pedig nem szeretem...:)

2011. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én szolidabb magas sarkút, Converse-t és Nike cipőt fogok hordani.
2011. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

szia, én ilyet és magassarkúkat fogok hordani:

[link]

2011. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok engem is érdekelnének. Én sem látok soha szép cipőket, nagyon olcsón, sehol valamilyen jó leárazás sajnos.
2011. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen csak kínai márkában. Pont háromezer volt:D


[link]


Ilyet is.


17/L

2011. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
húú szépek, csak egy a gond, külföldön lakom, nem tudom erre hol kapok ilyesmiket:|
2011. febr. 8. 14:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem külföldön is vannak ugyan ilyen kínai áruházak...addig nézz körül amíg téli leárazások vannak...én azért télen vettem sport cipőt mert akkor az volt leárazva így volt csak 2990...

vaterán,teszveszen is vannak nagyon jó olcsó cipők amik alig használtak,esetleg újak...

2011. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!