Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek MacGyver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek MacGyver jó pasi? :D

Figyelt kérdés
Kort is légyszi!
2011. febr. 12. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem! Fúj! Nyálas, se hal, se hús, no izmok, lányos fej, kis nyomi.
2011. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
En most 20vagyok es olyan 10 eve a noveremmel nagyon szerettuk, es sokszor jatszottunk McGyver-eset.XD
2011. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,hogy közbe szólok férfi ként. De egy valamit tartsatok szem előtt !


Ő bármikor készít bombát tyúksza,ból és vasporból, no meg ott van a svájci bicska is ami nagyon kemény :D


Egyébként szerintem a 80-as évek elejének megfelelően igen is sok hölgy oda volt érte és jó csávónak számított a kis focista frizkójával és bozontos szemöldökével :D


A mai lányok szerintem nem hiszem, hogy oda lennének érte, de képzeljétek el emós ratyinak ! Na akkor tuti trendi és jó "pasinak" számítana !!


Hali

2011. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MacGyver 1000éves és egyáltalán nem jó és fiatal korába sem volt jó :D nagyon gáz főleg a sorozattal -.- azzal teszi még igazán gázabbá magát mégha jó pali lenne is :D

17/L

2011. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. 15/L
2011. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a-a
2011. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:52


nem értek egyet! :) az emosok undorító faj!!! nem bukom rájuk sőőőt a b.uzis vasalthajú diszkós köcsög kinézetre sem bukom hogy szűk a gatya nagy az öööv fülbevalóóó csiricsáré nacii na fúj -.-

én a rappereket szeretem! ami szerintem elfogadható,mert ők legalább fiúsan öltözködnek!


egyépként ha már fiú szemmel nézzük,akkor gondolj csak bele a 80-as évekbe Kiszel Tündéért is odavissza voltak a srácok...

na most akkor hogy is van ez?:D

2011. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!