Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha egy kapcsolatban a fiú kb 4-5 cm-el alacsonyabb a lánynál?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmenyire nem az a pár centi számit hanem az h éreztek e egymás iránt valamit..
2011. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem lennék benne alapból egy alacsonyabb fiúval való megismerkedésem maximum csak ha nagyon bele lennék zúgva.


18/L

2011. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a "gáz" alatt azt érted, hogy "probléma", akkor igen. A jelenlegi barátnőm nagyjából 2-3 centivel magasabb, és bizony sokszor zavar sajnos, ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyire szereted, pusztán azért zavaró, mert a magassága miatt kevésbé érezheted magadat férfinak mellette...


...de ez csak az én véleményem, egy a sok közül. 22/F

2011. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Vérciki!!

Én például kifejezetten attól jövök izgalomba, ha a férfi minél magasabb nálam! Minimum 10-15 centiméterrel! (Én 164 cm vagyok.) Az a férfias. Elvileg a férfiak az erősebbik nem, lássam is rajtuk!

Üdv.: 16/L

2011. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NEM GÁZ! Ha egy lánynak ezért nem tetszike egy fiú, akkor nem illenek össze és kész.
2011. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemtom nem volt még benne tapasztalatom 184 centi vok még csak látni se szoktam magasabb lányt :D
2011. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vastagon leszarom hány centivel vagyok magasabb.

Amúgy 173 vagyok én. Előző barátom is kb ugyanennyi, tehát már egy törpesarkúban is magasabbnak tűntem nála. Kicsit nehezményezte is, nem szereti ha egy lány magasabb nála:D Pedig az nem művészet :D

Azelőtti barátom kb 185 volt, hozzá meg alig tudtam felágaskodni olyan magas volt :D:D

Amúgy vicces, az alacsonyabb srác idősebb nálam, a magasabb pedig jóval fiatalabb :D

2011. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek (: utolsó kommentelő: énis u.ennyi cm vagyok :D
2011. febr. 12. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!