Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő mellett csajozás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő mellett csajozás? Vagy hogy is van ez tulajdonképpen?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazság szerint csak a véleményetekre lennék kíváncsi, azzal kapcsolatban, ki mit gondol a következőkben kifejtett eseményekről. Próbálom röviden felvázolni. 20 éves lány vagyok. Főiskolára járok, és elég jó barátságban lettem egy sráccal. Második éve szinte minden előadáson együtt vagyunk, a közös órarend összeállítása révén. Az elmúlt néhány hónapban egyre több olyan "jelet" adott tudtomra, amiből számomra elég egyértelművé vált, hogy többet akar puszta barátságnál. A bökkenő a barátnő. Ugyanis a srác már több, mint egy éve (tudomásom szerint)boldog kapcsolatban él, de a barátnője az ország másik végében lakik, míg ő albérletben itt, ahol suliba is jár. Én valahogy nem szívesen szakítanám szét őket, másrészt pedig aljas dolognak tartom a barátnő háta mögött történő ilyen típusú "csajozást". Úgyhogy azt gondolom, beszélnem kéne erről a sráccal, hogy mit, hogyan a továbbiakban. A kérdésem az, ti hasonlóan cselekednétek, vagy van esetleg olyan, aki gondolkodás nélkül belevágna, nem nézve a fennálló helyzetet, és a legnagyobb nyugalommal szedné szét a kapcsolatot? Vagy várjam meg, hátha a közeljövőben mégis szakítanak? Mert engem is érdekel a srác, ha egyedülálló lenne, nem tétováznék.

Elnézést, ha hosszúra sikerült, de úgy gondolom, így sikerült rendesen felvázolnom a helyzetet.

Anna


2011. febr. 14. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Becsület mindenek előtt! A srác nem túl korrekt a barátnőjével szemben, igazi férfi nem tart több vasat a tűzbe, még ha az egyiket csak két ujjal fogja is... Döntse el kit akar, a másikról meg szálljon le! A helyedben semmiféleképpen nem szedném szét őket, közvetetten sem, és ha véletlenül(?) szakítanának, majd összejöttök ti, mi lesz, ha ugyanezt veled is megcsinálja?
2011. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Ezért szeretnék mindenképp beszélni vele, hogy tisztába tegyük a dolgokat, mert a barátságot nem akarom kockára tenni. Emellett pedig nem szeretnék beállni a sorba épp aktuális trófeának. :)

2011. febr. 14. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer az egyik emberé vagyunk, másszor a másiké. Az, hogy ki hogyan, milyen körülmények között, mennyire tisztességesen csinálja, már mindenkinek a saját dolga. Én nem ítélem el ezért, régen még így tettem volna, viszont nem tudhatod, hogy milyen folyamatok zajlanak le benne. Sokkal bonyolultabb az emberi lélek működése, minthogy akárkinek akármit fel szabadna rónunk.

Én a helyedben teljes nyugalommal adnám önmagamat, adnám azt, amit érzek, ebben semmi elvetni való nincs, ha jobbnak bizonyulsz a másik lánynál, akkor...


Az pedig, hogy ha egyszer megcsalt valakit, akkor máskor is meg fog, megint csak ne zavarjon... Ha jobbat talál nálad, akkor el kell őt engedni. Viszont addig teljes szíveddel legyél vele, a lelked legjavát add neki... Ha ezt megteszed, és mégis megcsal téged, akkor hozzád nem volt méltó. Vagy egész egyszerűen csak nem illettetek össze.

2011. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm, kedves Második válaszoló!

Nekem mindenképp hasznos volt mindkettőtök válasza, így egy felpontozást megér.

Hálás vagyok a korrekt válaszokért.

2011. febr. 14. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy haverom, akit nagyon bírtam.. És egy idő után beleszerettem. Valószínűleg neki is tetszettem, mert egy estét együtt töltöttünk: buliztunk és elcsattant egy pár csók is.. Ezek után pedig eltűnt. Elég sok időre. (Egyszer megpróbáltam keresni, de semmi). Úgy hallottam valaki más tetszik neki jobban, illetve, hogy mikor velem volt már akkor is kialakulóban volt ez a kapcsolata. Aztán egyszer csak felhív, hogy szeretne járni velem.. Csak hogy addigra nekem már volt valakim.. Hmm.. milyen érdekes épp akkor amikor összejöttem valaki mással. De nem bántam meg. Ha nem tudja eldönteni, hogy mit akar akkor nem érdemes várni rá...Akkor nem akar téged eléggé.
2011. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!