Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem csajozás végett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem csajozás végett?

Figyelt kérdés
Nem minden napi srác vagyok, nem szeretem a mai zenéket inkább a régebbi stílust kedvelem (HOBO, P.mobil stb...) Sajnos az a problémám hogy nem találom magam divatosnak, másrészt nem szeretnék lemondani a mostani régi módi egyéniségemről sem. Valahogy nem tudom mit tegyek. Már nagyon szeretnék egy barátnőt is,de nem szeretnék ilyen kivasalt hajú feszítős izomcsávó lenni.
2011. szept. 18. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Üdv sorstárs!


Próbálj olyan helyeken ismerkedni, ahol nem a könnyűvérű fruskák vonaglanak részegen. Tudom, hogy könnyű mondani, de én meg tudtam tenni, akkor neked is menni fog ;)

2011. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz retro bulikon hasonló érdeklődésű csajokat megkörnyékezni.
2011. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
örülök hogy nem vagyok egyedül... :D ezek szerint ti is régebi stílusúak vagytok? Mellesleg ma világban nehéz ilyen lányokat találni sajnos. A kivasalt hajat, meg a feszítést pedig nem akarom bevállani mint stílust.
2011. szept. 18. 21:31
 4/9 anonim válasza:

A stílus szerintem másodlagos, legyél tiszta, ápolt és viselkedj normálisan. Ez jön be a legtöbb csajnak, nem az hogy mi szól a fülhallgatóban.

23 L

2011. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Solarian ***** válasza:
Régebben énis ilyen voltam. 4 éve valami megváltozott. Azóta csak power/symphonic metal, esetleg rock. Semmi más. Bár így se könnyebb csajozni, de jólérzem magam. 16f
2011. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén én nagyon félénk srác vagyok, és ez is nehezít úgy érzem
2011. szept. 18. 21:54
 7/9 anonim válasza:
Margit! Mond meg Bélának hogy adja vissza a maradék kóóbászt' .
2011. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia!Én sem birom azokat a nagyon metal,nagyon rock stílusú srácokat,ha gondolod írj privit! :D
2011. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én szeretem a régi rock zenét, még a keményebbeket is meghallgatom.. :)

14/L

2011. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!