Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose ment a csajozás, vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose ment a csajozás, vettem egy Ford Mustangot és azóta dőlnek a lányok. Megéri-e ezek után komoly kapcsolattal vesződni?

Figyelt kérdés

Csajozást illetően inkább a fejben volt gond, mint a külsővel, mindegy, nem érdekel most már. Lényeg, hogy mindig is elég nehézkesen sikerült összeszednem valakit.


Munkával összespóroltam 3 milliót, majd felvettem még 3 milliót kölcsönként, így meg tudtam venni egy használt, ám remek állapotban lévő Ford Mustang Shelby GT500-at. Nem ezt, de hasonlóan néz ki, csak fekete:


[link]


Nem a lányok miatt vettem, hanem mert mindig is nagyon tetszett. Na de azóta valami eszméletlen módon megemelkedett a bepróbálkozó lányok száma. Gyakran szoktam gyalog, vagy bicajjal járni, akkor semmi, mint régen, csak akkor jönnek, ha kocsival vagyok.


Gondolhatjátok, hogy biztosan csak ezek a szétplasztikázott, mű plázarib@ncok jönnek. De éppen ellenkezőleg, legtöbbször a normális, értelmes, általában egyetemista lányok.


Na most ezek után biztosan nem fogok vesződni azzal, hogy teperjek a nőkért, meg hogy bebizonyítsam, hogy én jobb választás vagyok a többi férfinél. Mert nem kell, a középkornak vége. már értem, amit régen sokat hallottam, de azt mondtam, hülyeség. Anyagi javak kellenek a többségnek.


2011. aug. 29. 17:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dilemma.
2011. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj...ha másra nem szexre jók...mást nem tudok mondani bocsi.
2011. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Köszi az infót! Ford Mustangot sem fogok már venni! Nem akarom, hogy dőljenek a csajok! :))

32/N

2011. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
mi a mailcímed?XD
2011. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát sajnos azt kell mondjam, hogy részben igazad van. Magam is tanult, rendes ember vagyok, hívő is, mégsem kellek a nőknek, mert nincsen még autóm, sok pénzem, és diplomám. A komoly kapcsolathoz kellenek a jó anyagiak, de nem ezen kell alapulnia a kapcsolatodnak, hanem a szereteten. Régen rossz, ha a nő csak a pénzedért, és az autódért van veled.
2011. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van haver.

Örülök a sikereidnek:)

2011. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 twinky ***** válasza:
62%
Te vagy az a paraszt, aki a faluban a piros musztanggal feszit, az utasoldalon a hugaval?
2011. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

ennyit számít mennyi van a bankszámlán haver ;)


nagyon szánalmas világot élünk..

2011. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Jó kocsi:D

De jah inkább nem vesződnék, csak ha találnál egy gazdag csajt. Bár...

Tudod mit inkább örülj a sok csajnak húzz meg minél többet, ez a jutalom a sok spórolásért:D:D

2011. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

hülye vagy.. sörhasú, tévé előtt punnyadós vén f*sz lesz belőled aki a kisujját sem mozdítja.. azt hiszed a kocsid miatt szeretnek..

vége aközépkornak? én cska egy olyan pasinak lennék a barátnője, felesége, aki udvarol, szeret.

2011. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!