Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Miért van az, hogy a lányok több társkereső okdalra is regisztrálnak, hogy komoly kapcsolatot keresnek, de ha írok nekik, akkor válaszra még sem méltatnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mert rengeteg levelet kapnak.
2011. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
azt gondolom, valószínűleg nem keltetted fel az érdeklődésüket, nem lettél szimpatikus nekik, ezért.
2011. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Biztos unalmas vagy.
2011. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ki van töltve normálisan az adatlapod? a „nem tudok ide mit írni, inkább kérdezz” nem túl lelkesítő, kb. a tizedik ember után unalmas minden szót harapófogóval kihúzni.
2011. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Van olyan aki kb. 20 mondatból teljes biztonsággal eltalálja milyen a másik ember? Mert ha igen annak gratulálok. Az megtaníthatna rá, és akkor könnyebb dolgom lenne. Mert úgy gondolom annyi adatból ami egy társkereső oldalon rendelkezésre áll, nem lehet, és nem lenne szabad messze menő következtetéseket levonni. Nekem ez a véleményem, és ehhez is tartom magam.
2011. nov. 6. 21:12
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, a bemutatkozást is ki töltöm rendesen, talán túl őszintén is.
2011. nov. 6. 21:13
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Na, másold be a bemutatkozó szöveged, és megmondom mi a baj.


Most, ha a túl őszintét úgy érted, hogy mondjuk beleírod, hogy "a barátaim szerint egy kis f*sz vagyok", akkor ne csodálkozz. Szóval magadról rosszat ne!

2011. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
mert meglátták a képedet ! :DD
2011. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Őszinte komoly kapcsolatot keresek, annak minden örömével, és bánatával együtt. Szeretném megtalálni azt a, társat, aki jóban, rosszban egymással vagyunk, akivel bármikor számíthatunk egymásra. Kisebb-nagyobb össze zördüléseinket, tudjuk őszintén, nyíltan megbeszélni, majd abból erőt merítve, tanulva tovább lépni, hogy erősödjön a kapcsolatunk. Kicsit arról mivel foglalkozom: Szakmám szerint asztalos vagyok, szerencsére sikerül a szakmámba is dolgoznom, kisebb nagyobb sikerrel. Jelenleg a vállalkozásom fejlesztésén építésén dolgozok. Olyan társat keresek akivel akár közösen építhetjük egymás karrierét.

Milyen vagyok: nyugodt természetem van, viszont vannak dolgok amikért ki állok. Ilyenkor sajnos hajlamos vagyok megbántani azt akit tiszta szívből szeretek, amit utólag megbánok, és ha lehetőséget kapok rá helyre hozom, meghálálom.

Szabadidőmbe szeretek csavarogni, túrázni, autóstalálkozókra járni, amik inkább baráti összejövetelek. Tudnék mesélni de betelt a hely.:-)

2011. nov. 6. 21:50
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

kiállok - egy szó.


valami ilyesmiket írtál: kisebb nagyobb, bajok, gondok, ezek-azok..béna halmozások kacifántos szöveghez..

"és most egy kicsit magamról" tök felesleges, uncsi szöveg.

lány szemmel ilyesmit gondolok. mint valami modoros "prédikáció"

kevesebb megszerkesztettség, természetesebb megfogalmazás nekem jobban tetszenek. az életben sem így beszélsz, valószínűleg.

2011. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!