Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan helyzetben hogy szakítás után az exed nem tudott elfelejteni? Hogyan kezelted a helyzetet?

Figyelt kérdés
Kicsit kellemetlen hogy a volt barátom még mindíg nem hevert ki pedig már 4 éve hogy szakítottunk. Van egy saját üzemeltetésű szórakozóhelyünk ahol gyakran összefutunk mivel besegítek a szüleimnek alkalmanként. Már nem igazán merek kimenni sem mert nem tudom kezelni az exet. Ráadásul szakításunk után nem sokkal összejöttem egy sráccal tehát lassan 4 éve boldog párkapcsolatban élek ami mégjobban megbonyolítja az egészet.
2011. febr. 14. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, eddig még énse jöttem össze senkivel, de ez nem is hangzik olyan rosszul.... *.*

20/f

2011. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos én is voltam ilyen helyzetben. Szerencsére nála kb. fél évig tartott.


Szakítottam vele bizonyos problémák miatt (együtt éltünk, de mivel kamionos volt alig találkoztunk, nem mentünk sehova szórakozni, és még egyedül el sem engedett, szóval 1 idő után betelt nálam a pohár). Utána folyamatosan telefonon zaklatott, bejött a munkahelyemre, a vásárlók előtt hozott kellemetlen helyzetbe. Majd miután mondtam neki, hogy hagyjon békén, nem megyek vele kávézni (merthogy a családomról akart beszélgetni, hogy mi van velük, rám vágta az ajtót, majd 10 perc múlva visszajött bőgve, hogy ne haragudjak. Hát elküldtem újból melegebb éghajlatra! Egyszer látott, hogy egy pasival cigizek a bolt előtt és bejött számon kérni... ANYÁD... Mi közöd van hozzá???? Aztán összetörte az autóját (összesen hármat), természetesen rám fogta. Küldözgette az MMS-eket, a roncsokról. Meg hogy miattam lett olyan amilyen. Aztán hisztizett, hogy nem veszem fel neki a telefont. Vajon miért nem? Számot változtattam, megtudta, a barátnőim vették fel a telefonom.

Aztán beszéltem a tesójával, hogy értesse meg vele, hogy köztünk már nem lehet semmi. És akkor így lekopott, néha még felhívott, de normális volt. Aztán szerencsére régóta nem tudok róla semmit, és nem is érdekel. Most boldog párkapcsolatban élek, elvégeztem a főiskolát amit ellenzett.

2011. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nálunk nincsenek ennyire durva dolgok. Az én exem csak beszélget meg ha kicsit iszik akkor táncol velem és apróságokkal próbálkozik mint pl: csók vagy egy kis popsifogdosás. De ezek a dolgok nagyon kellemetlenek nekem. És muszáj találkoznom vele és táncolni is illik vele ha a mi szórakozóhelyünkön költi el a pénzt amit mulatásra szánt. Ebből kifolyólag nem is igazán lehetek vele bunkó mert ő a vendég.
2011. febr. 14. 22:06
 4/7 acel ***** válasza:

volt, van...

először, még nagyon össze akart jönni velem, de én már elmondtam a véleményem hogy nem, körbehívta az összes olyan ismerősömet akik tudtak a kapcsolatunkról, a rokonaimat, csak úgy hogy beszéljen velük.(soha nem hívta őket de még említésbe sem kerültek) Anyuval tesómmal és azzal a lánnyal akit legjobb barátnőmnek merek nevezni(ő minden nőügyemről problémámról tud) megtalálta őket, jó segítségért de már jobban elfajult. 2 évet nem volt msn-em mert nem használtam csináltam egy újjat 4 nap múlva megtalált, felvett. Meg aztán sorolhatnám...

Kezelni: sehogy sem lehet elengedem az összes információt amit róla tőle kapok, talán már sikerült elfelejtenie, remélem boldog lesz és talál magának társat, de engem hagyjon békén. ja és 3 hónapja tart. 22f

2011. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én először készséges voltam,türelmes,aztán már közönyös,semleges,aztán már bunkó,most pedig elküldtem a csába,mert már nagyon kifogytam a türelmemből.Érdekes,azután,hogy tapló voltam vele egyáltalán nem zaklat!:D:D
2011. febr. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kerüld az exed, ne keresd a társaságát, ne beszélgess vele, de ha meglátjátok egymást köszönj neki, de ne állj le vele csevegni.

Max pár hónap és elfelejt :)

2011. febr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, és mond meg neki h ez zavar téged, és próbáljon meg tenni vmit, ismerkedjen stb.
2011. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!