Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Decemberben megismerkedtem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decemberben megismerkedtem az exemmel, 4 honapja szakitottunk de nem tudom elfelejteni, a szakitas utan neki uj baratnoje lett, de en igy sem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ketsegbe vagyok esve

probalok uzenetet irni, csengetni telefonon, a multkor fel akartam hivni hozzam azzal a gonddal hogy csinalja meg a szamitogepem de nem jott fel.Az bosszant hogy az uj baratnoje sokkal fiatalabb mint o,4evvel en meg vele egy idos vagyok.A mult alkalommal felhivott a baratnoje hogy hagyjam beken oket mert boldogok egyutt, de nem tudom elfelejteni.Mondtam neki azt is hogy ha talalkozzunk neha esetleg jobban elfelejtenem de nem akar,probaltam elfoglalni magam de mindig o jar a fejembe,azt mondja hogy jobban megfelel neki az uj baratnoje mint en,de viszont en nem sertettem meg semmivel,nem tudok nelkule elni.Mit tegyek?


2008. aug. 9. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát basszus csak azt ne tedd amit most teszel!!!!!

Iszonyúan megalázod magad, őelőtte a csaj előtt is, és ez az amivel a legjobban elmegy tőled a kedve. Ne keresd , ne hivd, ne akard látni!!!! Ne alázd meg magad! Hidd el, pár hétig rossz lesz, de igy fogod tudni a legkönnyebben elfelejteni. Ha nem hagyod abba amit csinálsz, meg fog utálni az jobb lesz?

2008. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem ezt szeretned hallani de azt kell mondjam, hogy felejtsd el! Nem szeret, boldog egy masik lannyal es ennyi!

Majd talalsz magadnak egy hozzad valo fiut! Ne aggodj!

2008. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon oszinte pasi es nem akarom orokre elvesziteni, nem tudnek mast elkepzelni a helyebe,gondolkodtam azon hogy forduljak-e pszihologushoz de nem megy igy
2008. aug. 9. 23:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg egy pszichológust ha egyedül nem megy, mert tényleg el kell felejtened! Tudom hogy nehéz, de hidd el hogy csak most érzed úgy hogy nehéz, és az idő mindent begyógyit és idővel SOKKAL könnyebb lesz. Most még hihetetlen de tapasztalatból mondom. Velem annyi minden történt el sem hinnéd. Hidd el az idő segit. Addig meg tűrni kell! Mást nem tehetsz! Ne kezd el sajnálni magad, mert abból nincs kiút. Kösd le magad, és próbálj nem gondolni rá, ne beszélj róla és töröld ki az életedből!!!
2008. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok és most nézem hogy elég friss is volt a kapcsolat, nem voltatok még egy éve sem együtt. El kell tudnod felejteni. Én nekem 7 évet kellett kitörölnöm. Tudom miről beszélek!
2008. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig meg kell próbálnod bizony nélküle élni.Barátnője van,szereti is,veled nem akar találkozni,ennyi bőven elég.

Ne hívogasd,ne keresd,felejtsd el,még ha most lehetetlennek is tünik.Minél jobban futsz utána,annál inkább "menekülni"fog,arról nem beszélve,hogy magadat is lejáratod nem kicsit.Ha szükségét érzed menj dokihoz vagy bármi,de ezt a fiút ne keresd.

2008. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiatal mert mar 24et betoltottem de nem volt meg ehhez foghato az eletembe, egyetemet az iden vegeztem es gondoltam minden jo lesz de megsem, volt egy par egyejszakas kalandom talan vajon e miatt szakithatott velem?ez meg a multba tortent nem az ido alatt amig egyutt voltunk
2008. aug. 9. 23:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne kezd el magadban keresni a hibát mert tök felesleges! fogadd el hogy ez van, nem passzoltatok össze!
2008. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van fölösleges magadba keresni a hibát mert egy kapcsolathoz 2 ember kell..Próbáld elfelejteni tudom ,hogy ezt könnyű mondani de nincs más megoldás.
2008. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!