Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég flegma kérdés, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég flegma kérdés, de nem tudom, hogy mit csináljak szóval megkérdezem: " Elfelejtsem a pasit? "

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel nagyon jóba vagyok,folyton ölelget,és odajön hozzzám(szóval olyan mintha bejönnék neki),de közben minden lánnyal ilyen.Néha nagyon köcsög velem,de szerelmes vagyok belé,és nem tudom elfelejteni,bármilyen fa*z is .. :(

Tudom,hogy jobbat érdemelek mint egy (iszonyat helyes) se*gfejt.

De mindig csak rá gondolok. :(

Hogyan tudnám elfelejteni könyebben?

kérlek segítsetek :)

14/l

(már 1 éve belevagyok esve)


2011. febr. 14. 21:41
 1/9 anonim válasza:
esetleg, ha keresnél mást? :$
2011. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg eszedbe juthatna, hogy a külső nem minden. Sőt.
2011. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem érted !! Néha annyira kedves,hogy meghalok,ezért nem tudom,hogy mit csináljak ! :) 1.nagyon jól néz ki 2. vicces 3. általában kedves

VISZONT,néha nagyon bunkó,és nem csak velem ilyen.

Első válaszolónak mondom: Próbálok :) de nem tudom kiverni a fejemből.

2011. febr. 14. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:
bocs,de te vagy 14F vagy a pasi?
2011. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben mi a "flegma"? No mind1. Pár hónap, és többé már nem is ajelenlegi sulidba jársz. Bírd ki, aztán szeptemberben találsz új szerelmet.
2011. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ebben a korban ez a menő szó, hogy flegma, de a jelentésükkel sincsenek tisztába, meg nem is értem miért ekkora divat...
2011. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom mit jelent köszönöm szépen ! :):D

én vagyok 14/l :)

Ugyan már 5-en válaszoltak,de egyikük sem a kérdésemre..

Az a fos,hogy egy suliba megyünk szóval jah pár hónap és 4 év :D !!

Az benne a flegma kérlek ?!,hogy mindenki ilyen kérdéseket tesz fel!. Most jöttem rá arra,hogy ez az oldal azért nagyon s*ar,mert bárki kédezz valamit,az emberek tisztelet a kivételnek, csak lehordja a másikat,eddig legalább 8 kérdést tettem fel ezen az oldalon,de minden kérdésnél volt olyan ember aki lenézett,mert kérdeztem valamit.. HÁT ILYENEK VAGYTOK TI IS :) én csak kérdeztem valamit,ti meg rögtön "hülye vagy,hülyee vagy".

2011. febr. 15. 18:50
 8/9 anonim válasza:
csak annyira zavaró, hogy a mai tizenévesek nem tudják normálisan kifejezni magukat, a szavakat értelmesen használni. Engem ez nagyon zavar. Amúgy nem vagy szerelmes, csak azt hiszed, a szerelem ennél komolyabb, és nyugi az új suliban, vagy akár már a nyáron, sok fiúval fogsz találkozni és egyáltalán nem fog érdekelni a gyerek. A srác meg csak szórakozik, ne vedd komolyan.
2011. febr. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

TUDOM milyen a legtöbb tini..,de attól még minden tini a mai kórban kis pi*sa ? :) szerintem szerelmes vagyok.Két éve tetszik a fiú,minden nap várom a sulit,mert láthatom a fiút,ha ott van akkor kalapál a szivem,és amiután beszélgettünk azután mindig ugrálgatok-énekelek összevissza.

Hát szerintem ez eléggé a szerelem jele.

És nem hiszem,hogy elfelejtem,ha már 2 éve nem tudom.

2011. febr. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!