Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki, hogy járunk? Mit tegyek, hogy ne gondolják ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác és eddig nem voltunk olyan jóban,de az utóbbi fél évben annyira jóban lettünk,hogy legjobb barátok vagyunk és vele jobban megtudom beszélni a mindennapos gondjaimmal,mint mondjuk a barátnőimmel.


Csak az a gond,hogy a srác baromi helyes és tök sok csaj bele van zúgva és mindenki azt hiszi,hogy mi járunk,pedig ez nem igaz.És a volt barátnője is rám tesz megjegyzéseket,hogy én vettem rá a srácot,hogy szakítson vele csak azért,hogy én össze jöhessek a sráccal -.-"

De én semmit nem akarok a sráctól,tényleg csak barátok vagyunk,semmi több.


15/L


2011. febr. 14. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük:) mondjanak amit akarnak...

2o-L

2011. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a problema megoldodik magatol, ha majd valamelyikotok tenyleg elkezd jarni valakivel. Addig pedig mondd mindenkinek hogy nem jartok, egy ido utan csak leszallnak rolatok.
2011. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az is baj néha,hogy ha ő jár valakivel,akkor nem szokott az lenni,hogy engem hanyagol,hanem velem is ugyanúgy el van,mintha szingli lenne és ez általában nem nagyon jön be a barátnőinek...

Ha én járok valakivel a srácot nem zavarja,hogy egy fiú a legjobb barátom.

2011. febr. 14. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát.

Majdcsak leszállnak rólatok,egyszer úgyis lesz jobb témájuk is nemde??:)

2011. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fiú a legjobb barátom és azt hiszik h járunk, 5ik óta ez a téma:P
2011. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 évesen pont volt egy ilyen legjobb barátom:)

Azóta a férjem, és júniusban születendő kislányuk apja:)

;)

2011. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

előttem szólónak nagyon aranyos a története :))

én is ugyanígy vagyok mint te. kevés fiú barátom van, de a legeslegjobb barátom egy fiú. mindenki azt hiszi, hogy járunk. pedig nem. egyszerűen csak nem bírják felfogni a többiek, hogy fiú-lány között is lehet szimpla barátság.

15/L

2011. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!