Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti nektek mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nektek mi tetszik egy fiúban? A külsőt vagy a belsőt nézitek jobban?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl. megismerkedek egy olyan sráccal, aki nem az esetem, de mégis megkedvelem, szimpatikus, akkor nem számít a külseje. Nálam maximum olyan szinten számít a külső, hogy ne legyen stílusa ellentéte az enyémnek, vagy ne legyen rajta olyan dolog, amit kifejezetten visszataszítónak tartok (pl. igénytelenség, hosszú zsíros haj vagy pl. nem szeretem a rock zenét, így nyilván nem fogadnám el a nagy rocker-életstílust, és ők sem az enyémet). Remélem valamennyire világos :D


20/L

2009. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
a jóóóóó teste,és a nézése.........legyen szexi!határozott,de egyben gyengéd,érdeklödő,kedves psze a belső is számít! de a külső fog meg!!!!
2009. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
96%
na jó vannak kivételes esetek is :P néha!
2009. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a belső a fontosabb, de kell a testi vonzalom is vmilyen szinten mellette.
2009. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az a fontos hogy egy jót lehessen vele beszélgetni és ne legyen unalmas..és mondjuk picit jól is nézzen ki de nem szeretem a macsós üresfejű fiúkat
2009. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
A külső is fontos, mert ha nem olyan, amit én külsőleg szeretek, eleve nem megyek oda hozzá ismerkedni! Én a férfias típusokat szeretem, ezek a mai fiúcskák nem jönnek be. Lehet akármilyen kedves és jó fej, ha külsőleg nem illik hozzám! Egy férfi legyen erős, érezzem azt mellette, hogy biztonságban vagyok (nem kell, hogy feszüljön rajta a póló a sok izomtól)! Nekem nem tetszenek a vékony fiúk, nem férfiasak! Belsőleg pedig legyen megértő, őszinte és határozott!
2009. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem a külső fog meg... utána meg legyen jófej, aranyos, legyen humora, viszonylag intelligens :D
2009. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!