Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy alakult ki az embereknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult ki az embereknél hogy az egyik a másikba rakja a száját? Miért pont a száját? És hogy alakult az ki, hogy a mell olyan intim testrész? És a férfiaknál miért nem az?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok:) sztem olyan ösztönös vagy nem tom...
2009. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

igen,ez ösztönös

pl a kisgyerekek is ezért vesznek be mindenfélét a szájukba, mert kiváncsiak rá, v tetszik nekik...

ez bizonyított:)

2009. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

A csók nem az embernél alakult ki. Már a halak, és azóta a leszármazottaik is...


A mell pedig azóta lett intim testrész, mióta az ember elölről szeretkezik. Azóta kezdett el gömbölyödni is - látványban pótolnia kell egy másik testrészt, ami a régebbi, hátulról történő megközelítésnél van szem előtt.

2009. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Azóta kezdett gömbölyödni, mióta szemből is szeretkeznek? :D Ez elég nagy badarság. Azért gömbölyödik, és az őskorban is azért gömbölyödött, mert gyermek-tápláló funkciója van/volt/lesz. Csak ezt valahogy gondolom az őskorban természetes dolognak tartották (mert az is), hogy nem takargatják, hanem ha ott van, akkor ott van, annak ott és úgy kell lennie. Nőstény állatok emlői sem azért nőnek picivel nagyobbra (aztán tejtermelődéskor sokkal nagyobbra), mert intim testrész. Érdekes is lenne, ha például egy kutya izgatná a másik kutya cicijét... :D Valószínű azért vált intimmé, mert rájöttek, hogy élvezeti reakciókat vált ki, érzékenyek a bimbók és körülötte.
2009. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Utolsónak: nem véletlen, hogy 0%-os válaszokat szoktál adni.


"Azóta kezdett gömbölyödni, mióta szemből is szeretkeznek? :D Ez elég nagy badarság."

Nem magamtól találtam ki, és nem is érzés alapján született a válasz - mint a tiéd.


"Azért gömbölyödik, és az őskorban is azért gömbölyödött, mert gyermek-tápláló funkciója van/volt/lesz."

Az előembereknek nem volt gömbölyű, mint ahogy a majmoknak ma sem az. Csak terhesség, szoptatás idején növekedett meg kicsit - ahogy más emlősöknek is. Nézzél talán utána.

A tejtermeléshez nincs sok köze annak, hogy egy nő mellében fél kg vagy 8 kg zsír van - CSAK a tejmirigyek számítanak. Azok meg egy nagyon nagy mellű nőnél sem túl nagyok.

És ráadásul NEM a nagy mellű nőknek szokott sok teje lenni - hanem a közepes mellűeknek.

2009. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

Ne hordjátok már le egymást, jó látni többféle nézőpontot :)

2009. febr. 12. 19:28
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Biztos igazad van :D De miért gömbölyödne azóta, mióta szemből szeretkeznek? Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Azért van úgy mert genetikai és hormonbeli különbségek vannak. Ami pedig annak köszönhető, hogy a nőstények a gyermekkihordók, nem a férfiak. Vizsgálódj állatok körében, hasonlítsd össze a nőstény és hím állatok emlőjének méretét/számát/formáját. Nem nyomkodják egymás mellét, mégis jelentős különbség van a kettő közt. És az emberek is állatok. Nem azt mondtam, hogy azért nagyobb, mert gyereket szülnek. Vagy ha igen, elnézést a fogalmazásért. Sokkal jobban kell védeni zsírszövettel a női mell szerveit, amik a zsír alatt helyezkednek el. Mégpedig pont azért, hogy a későbbiekben táplálhassa az utódot.


0%-os válasz pedig azért van, mert ma regeltem :D Isten áldjon.

2009. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

"miért gömbölyödne azóta, mióta szemből szeretkeznek?"

Nézd meg az állatvilágot: micsoda változások köszönhetőek annak, ha a másik nem LÁTVÁNY szerint választ! Ennél sokkal-sokkal nagyobbak is. És, ha azt mondod, hogy a nők mellének látványa nem érdekes a férfiaknak... főleg, mióta többet bámulják, mint a hátsójukat.

És ezért van az is, hogy a féfiak melle nem nőtt: azt külön nem bámulják a nők - és a férfi termékenységét, erejét, stb. - semmit sem igazán ez alapján ítélnek meg.


De létezhet még egy dolog is: a majom picinyének eléggé előreállnak az ajkai. Az embernél ez az arc síkjában van. Márpedig így - ha az embernek is olyan lapos melle lenne, mint a majomnak - könnyen megfulladhatna a pici. És szépen fokozatosan - ahogy az embernek nőtt az agya, csökkent az arckoponyája - úgy gömbölyödött a nők melle is.


"állatok körében, hasonlítsd össze a nőstény és hím állatok emlőjének méretét/számát/formáját."

Mutass már képeket nem szoptatós nőstényekről! Alig lehet látni a mellüket.


"0%-os válasz pedig azért van, mert ma regeltem"

Az kevés, akkor nem látszana semmi. Néhányan már minősítettek téged - és mindenki nullára.

Mondjuk az igaz, hogy ez önmagában még nem sokat jelent... majd néhány hét múlva talán már használható eredményt ad.

2009. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nézd végig hova és miket írtam, és mire minősítettek, utána mérlegelj :)

Biztos lehetsz benne, hogy nem a LÁTVÁNY miatt vált intim testrésszé a női mell. És főleg nem akkor kezdett gömbölyödni, mikor a férfiak rájöttek, hogy jó a LÁTVÁNYA. :DDDDDDDD A férfinak is akkor kezdett nőni a pénisze, mikor rájött a nő, hogy jól néz ki? Ugyanis nagyon sokáig nem szolgált plusz esztétikai élménnyel, természetes volt, mint az, hogy a hímeknek van heréjük. Egyszerűen azért rakódik oda több zsír, mert védelmi célja van. Ezt pedig a női hormonok irányítják. Ha egy férfit hormonkezelnek, és női hormonokat túlsúlyba helyezik, elkezd nőni a melle, csökken rajta a szőrzet, kisimul itt-ott a bőre. Nem a látvány irányítja, hanem a hormonok.

2009. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Tök mindegy, ígyse a témához tartozik!


A csók onnan alakult ki, hogy egy régi ősünk szájon keresztül etette az utódokat és a párt. Ez az evolúció egy maradványa viselkedéstanilag, ugyanúgy, mint ahogy pl kajálás közben is állandóan körbenézeget az ember. (figyeljétek meg magatokon!:) )

Ez nem vélemény, tény.

2009. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!