Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok, és fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok, és fél éve lassan már van egy vibrátorom. Anyukám megtalálta, és azzal keltet reggel, hogy perverz állat vagyok, ha ilyet használok. Ezt most vegyem sértésnek?

Figyelt kérdés
nem hiszem, bűnt követtem volna el ezzel. mégis úgy beszélt erről, mintha ez csúnya dolog lenne. ma van a névnapom, és felköszöntött majd közölte, h nehezteli egy dolog, amit a 2. fiókomban talált... és hogy milyen perverz vagyok. nagyszerű volt ma erre kelnem. mit mondjak neki erre? annyira fáradt voltam h csendben feküdtem tovább az ágyamban.
2011. febr. 16. 10:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha fiú vagy és a vibri anyudé nincs min csodálkoznod :D
2011. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%

boldog névnapot !!


a te hülyeséged, ha vibrátort használsz, később nem fogod élvezni a szexet - vagy már ma se

2011. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Honnan tudta mi az?Kiszámoltad már a születésnapod és az esküvőjük közötti időt?Hány hónap?Mondd neki vetted.
2011. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt ez nevelés kérdése, másrészt hülyeség aki azt mondja hogy nem fogod élvezni a szexet, harmadrészt nagykorú vagy, meg még ne is foglalkozz ezzel, anyukádat ennek ellenére szeresd úgy ahogy eddig, beszélj vele és oszd meg egy két személyes titkodat, mert lehet hogy csak azt nehezteli, hogy nem avatod be...


jahm és Boldog névnapot :)

2011. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem valami kedves az Anyukád!

1. nem vagy perverz

2. a magánügyed ez, amit tisztelni kell (felnőtt vagy)

3. valószínűnek tartom hogy az Anyukád sok más dologban sem fogad el Téged, ha erre ilyen durván reagált, ami nagyon rossz dolog.

4. mindezek ellenére szerintem adj Neki igazat, és tüntesd el a vibrátort. (találj egy biztos rejtekhelyet)

Mert ő az Anyukád, ha nem is tökéletes, de Vele élsz, Neked kell engedni. Puszild meg az arcán, kérj Tőle bocsánatot, és mondd neki hogy Te is beláttad mennyire igaza van, nincs erre szükség. Aztán délután lepd meg valamivel. Mutasd meg milyen jó kislány vagy. Mosogass el, vagy vegyél neki virágot.

Hidd el, akkor örülni fog, és hamar elfelejti a dolgot.


Az anyukák már csak ilyenek:)

2011. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Előttem író,mint mindent tanulni gyakorolni kell szerinted hogyan?honnan veszed hogy nem fogja élvezni a szex-et.Talán valami lelki atya meséltebe neked?
2011. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ha megnéznéd ma milyen névnapot ünneplünk, kiderült volna. volt egy hosszú párkapcsolatom, szakítottunk, utána vettem. igazándiból nem értem miért csesztett ezzel. 62 éves anyukám.
2011. febr. 16. 11:06
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben nem kérnék bocsánatot, és nyomatékosan megkérném, hogy ne turkáljon a fiókomban. És hozzátenném, hogy semmi köze a nemi életemhez, ő a prűd, nem én a perverz. :)
2011. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Vagy Julianna, vagy Lilla vagy. Boldog névnapot. Remélem nem tévedtem :) :D
2011. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásaitok :) azt hiszem pár mondat erejéig beszélek vele erről. egyébként eléggé kutakodós anyukám. elolvasta a naplózott beszélgetéseim, azóta már azt is kikapcsoltam. elmegyek pisilni, akk a gép elé ül, megnézi kikkel, mit beszéltem. pedig eddig mindent elmondtam neki, vele beszéltem meg a legmélyebb dolgaim, de neki ez nem elég, mindent tudni akar. rám telepszik.
2011. febr. 16. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!