Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Az érzelmi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Az érzelmi, vagy a "sima" szexuális megcsalás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az érzelmi. Akkor van vége egy kapcsolatnak. Az általad nevezett "sima" általában megbocsájtható. De nem nálam. Nekem egyik se fér bele.
2009. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi. Az nagyon fáj.:(
2009. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok embertől hallottam már, hogy az érzelmi megcsalás rosszabb. Én egyiket sem tudnám megbocsájtani, holott tudom, hogy mindenkivel előfordulhat egy "botlás". De én tudom, hogy nem bírnám megcsalni a páromat, mert a bűntudtaom sokkal rosszab, mint amennyi "jót" adhat egy megcsalás (most szexre gondolok). Sajna előfordult már, de baromi rosszul éreztem magam miatta. Úgyhogy ha én ellen tudok állni akkor a partneremtől is elvárom.

Sztem az érzelmi megcsalást viszont nem lehet befolyásolni. Max elkerülni az illetőt.

2009. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő. Persze, ha közli veled a kedvesed, hogy már elmúlt a szerelem, annál nincs rosszabb. De mikor azt közli, hogy lefeküdt mással, abban a pillanatban annál sincs rosszabb... És utána már elég nehezen tudná bebizonyítani, hogy tényleg szeret. (Legalábbis nálam.)


20/L

2009. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok összerakva, hogy a hazugságot nem bírom egyedül... Egy kapcsolat az évek alatt sok mélypontból feláll, ha van bizalom, hit egymásban.


Tehát nálam az érzelmi- mert az érzelmek hazugsága után nincs miről beszélni...

2009. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam egy szinten van mindkettő. Ha érzelmi van, akkor előbbutóbb lesz szexuális is.. De önmagában elég a szexuális. Nem szeretném átélni :S De ha nagyon kell választani, akkor az érzelmi.. bár minden a helyzettől függ.
2009. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon rossz. Miután megtudtam, hogy a párom megcsalt (kanos volt a szentem..) iszonyatosan rosszul éreztem magam. Úgy éreztem, hogy nem voltam elég jó, hiába tettem meg minden tőlem telhetőt, és nem voltam neki elég fontos, hogy ne feküdjön le azzal a csajjal. Érzelmileg is hasonló lehet szerintem...
2009. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi. Mert tudom magamról, hogy bármennyire nyitott vagyok szex terén, van amit nem vállalok be, mert nem szeretem, vagy rossz élményem van vele, azt keresse csak másnál (de ne sunyiban a hátam mögött, vállalja be). Ha viszont nem szeret... Akkor nincs miről beszélni, ott vége.
2009. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
hát nálam az érzelmi megcsalás sokkla rosszabb.. 2 éve vagyunk együtt a párommal és mivel fiatalok vagyunk tudom hogy lesz botlás mert az embert főleg a férfit hajtja a kíváncsiság, tmegmondtam neki, megcsal akkor a saját lelkiismertére bízom a dolgot, mert tudom, hogy lelkiismeretes, és olyan típus, hogy nem verne át inkább otthagyna, tehát ha megcsal ne mondja el, mert amit nem tudok az nem fáj, csak akor mondja meg hogyha elvesz vagy elhagy. sajnos őt erről a gondolkodásmódról nemtudom meggyőzni...:D én meg túlontúl lekiismeretes vagyok így nem tudnám megcsalni őt...
2009. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindkettő rossz, de senki sem tudhatja, hogy nem fog-e valaha érezni bárki más iránt akár csak vágyat, vagy épp szerelmet. A jövőt nem ismerjük, persze magunkat igen, de oly sokunkkal megtörténik mégis, hogy megcsaljuk a párunk, és akkor értjük meg igazán hogy miért, és akkor kell dönteni hogy hogyan tovább, maradunk vagy vállaljuk a másikkal a kapcsolatunk.
2009. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!