Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális apukám válasza arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális apukám válasza arra, hogy a barátomnál akarok aludni? Mit gondolsz róla, milyen ember?

Figyelt kérdés

"Mi a jó neked abban, hogy nála alszol?? Mert azt értem, hogy neki jó ez, DE NEKED??"

"Az anya gyógyszerez? Mi lesz, ha terhes leszel? Minek kell ez neked??"


19/L


2011. febr. 16. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

csak aggódik.

elsőre válasz: mert szeretem és élvezzük

másodikra: igen, apu, felelősségteljesen védekezünk.


amúgy 19 évesen már normális esetben ott alszol ahol akarsz, felnőtt vagy.

2011. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Apukád nagyon false... Na szerinted? Ezt kellett volna visszakérdezned. 19 lánynak már ne akarja játszani, hogy a szex csak a fiúknak jó... Nem érzed, hogy apud mennyire karc?
2011. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félt..."kissé" korlátolt.Hízelgés.."jajj apu,vigyázunk tudod,de szeretem.Téged is szeretlek apu,tudom h féltesz...bla-bla.Amúgy meg felnőtt vagy,szálljon le a magánéletedről...Fura,az én faterom meg bátorított a sexre,de hidd el,az se jó. :D
2011. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Apukád kicsit korlátolt. A válasza alapján: "Mert azt értem, hogy neki jó ez, DE NEKED??" ne sokszor elégülhetett ki anyukád, mert akkor ő is tudná neked miért jó ez.
2011. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!