Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet-e az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet-e az, hogy a volt pasimnak szerzek egy csajt?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy osztálytársak vagyunk, viszont engem nagyon irritál már a viselkedése. Állandóan belémköt,és ott szól be ahol tud...hiába szólok vissza,egyátalán nem érdekli,sőt még tetszik is neki hogy idegesíthet.

Arra gondoltam hog kerítek neki valami csajt (mióta szétmentünk azóta nem volt senkije, pedig több mint egy éve volt már ez) és akkor a felesleges energiáját meg agresszivitását nem rajtam töltené ki,hanem lefoglalná magát a lánnyal,szerelmes lenne stb....Ráadásul két csajt is ismerek akinek bejön,de ő erről nem tud.

Szerintetek beteges ötlet?

17/L


2011. febr. 16. 20:42
 1/6 anonim válasza:
az
2011. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az egyik, a barátnőd a másik?
2011. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem beteges csak nem normális. Gondolom te csináltál valamit ami miatt szakítottatok és emiatt köt beléd mindig, mert azóta is haragszik rád. Ne foglalkozz vele, csinálj úgy mintha meg se hallottad volna amit mondott...persze ha normálisan szól akkor válaszolj.

Az hogy kerítessz neki olyan csajt akinek bejön ő, az még nem jelenti azt hogy a volt pasidnak is bejönnek ezek a csajok. Majd ő szerez magának ha kell neki...

Talán azért nincs még neki mert nem ismer olyat aki tetszene neki...majd ha megismer egyet lesz barátnője:)

Hagyd inkább békén és ne foglalkozz vele!

2011. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez semmiképpen nem szül majd jó vért. Ráadásul könyöradományként fog hatni. A lányok ezt tudom, nem így veszik - nem egy vitám volt már ezért egy kedves hölgyismerősömmel - de a fiú ennek fogja tartani. Még akkor is, ha nem kellesz neki.
2011. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy akit te választasz neki, abba szerelmes is lenne? a szerelem nem ugy megy hogy X kiválasztja Y t megismerteti Z vel és Z bele is szeret Y ba... X meg kerítő... ami szintén egy hm szerintem nagyon idióta dolog
2011. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:)):)):))


Bocs hogy nevetek,de én is 17/L vagyok,és én si azon vagyok most hogy a volt pasimnak csajt szerezzek:)),ám mi 3 éve mentünk szét,de teljesen csak 1 éve szakadt meg a kapcsolat (úgyértem 1 éve smároltunk még bulikon)


Annyi a különbség,hogy engem nem zaklat,sőt nagyon jó haveri kapcsolatba vagyunk,és azér keresek neki csajt mert én vagyok az egyetlen akibe megbizik (ez a kapcsolatunktól maradt meg) és megkérte hogy segitsek a viselkedésében,sajnos mifelénk legtöbb csaj ribi,vagy úgy viselkedik...pl mindenkivel smárol meg táncol meg ienek...és az illető volt pasim meg komoly kapcsolatot akar,ám nem jön össze neki...Sajnálom is szegényt mert jól néz ki meg romantikus is:),és tök ari sokszor...Csak neki hátrány hogy gazdag,mert sokan a pénzéér jönnek össze vele...


Ám visszatérve igen keress neki csajt,ismertesd meg a barátnöiddel;)

2011. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!