Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mitől van, Terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitől van, Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3napja néha rámjön a has fájás de kb 5-10 másodperc és teljesen megszűnik.Más tűnet semmi,Mitől lehet?Ja a menszeszem nem jött meg,ami nem meg lepő mert volt olyna hónap mikor egyáltalán megsem jött és akkor még szűz voltam!

A bárotamal Vasárnap voltam együtt,és természetesen védekeztünk óvszerel,és megnéztük nem e lyukadt ki!Mindenre pontosan oda figyeltünk.Segítsetek kérlek


2011. febr. 17. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak bemeséled magadnak. Ha nem lyukadt ki, nem vagy terhes. Az hogy nem jön meg néha, nem túl normális dolog, remélhetőleg most is csak késik. De ha sokszor előfordul érdemes elmenni nőgyógyászhoz, mert a legjobb az ilyet megvizsgálni.
2011. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég össze vissza jön!Már vetünk anyuval oylan Teát ami be állítja!De akkor is félünk a páromal hogy mi történt!Hát volt már vagy 3szor hogy egyáltalán megse jött,az meg hogy késik az elég gyakori!
2011. febr. 17. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor fogamzásgátló. A tea nem használt semmit.(vagyis nekem nem)
2011. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A barátom szerint a hülye fogyókurám miatt fáj a hasam,Ami lehet mert elég régót úgy fogyózok hogy nem eszek egésznap semmit csak mikor haza érek 3 óra körül csak egy kevesett!és már anyira hozzászoktam hogy nemis vagyok éhes!:D
2011. febr. 17. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel a gyógyszer felszívódásának nem tesz jót, ha nem eszel ez is egy lehetőség. De inkább vagy hormon baj, vagy PCO szindróma, vagy endometriózis gyanús a dolog. Ilyen esetekben nem jön meg.

NŐGYÓGYÁSZ!!!

2011. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Üdv de akkor terhes nem vagyok????Mert nagyon félek!Ismétlem védekeztünk nem szakadt ki megnéztűk!
2011. febr. 17. 16:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akkor nem.(vagyis nagyon kicsi az esélye, mivel semmi sem véd teljes mértékben az óvszer is csak 98%-os mértékben).
2011. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hellósztok:),Hála az úrnak és persze azz óvszernek nem!:) Csak azért fájt a hasam mert most jött meg:)
2011. febr. 17. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy. Velem is ez volt.
2011. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!