Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az eselye, hogy terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaszhuny kérdése:

Mi az eselye, hogy terhes?

Figyelt kérdés
A baratnomnek nem jott meg a mensie mar 8 napja, megcsinalt ket terhessegi tesztet mind negativ lett. Az utolso sexualis egyuttletunk 10 napja volt, viszont mindig ugyeltem, ejakulacio elott mindig kivettem. Mi az eselye, h terhes a csaj?
2011. okt. 29. 12:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
es kerem, h csak az irjon akinek mar van tapasztalata ez ugyben, minden jott ment hozza nem erto zoldfulo ne irjon. Koszonom elore is.
2011. okt. 29. 12:31
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja ovszer nem volt rajtam, de mondom sosem elveztem bele.
2011. okt. 29. 12:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Van rá esély, már az előváladéktól is lehet.

húzz már fel egy gumit...

2011. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a számszerű esélyt...


Ha 0.00001% az esélye, de mégis terhes, az neked hol segítség?


Van rá esély. Nem túl sok (10% alatt) de van, tehát lazán megtörténhet.


Na, most ülj le egy picit. Csendben, nyugodtan. Képzeld el, ahogy a nem várt terhesség tönkrevágja az életedet, a kapcsolatodat. Vagy kemény nehézség következik, ahogy megpróbáltok felkészületlenül felnevelni egy gyereket, vagy megöltök egy embriót, mert nem vigyáztatok.


Érzed azt a jó öreg torokszorító érzést? Az aggódást, a "de hülye voltam" feelinget? Igen? Remek. Akkor most ezt jegyezd meg jól.


ÉS NE FEKÜDJ LE A CSAJJAL VÉDEKEZÉS NÉLKÜL, MERT EZ LESZ BELŐLE.


Az, hogy kiveszed, közel sem biztosíték arra, hogy nem volt magömlésed. Maximum nem érezted, ami megesik. Szóval igen. Lehet, hogy 9 hónapos meglepetéscsomagról van szó. Gratulálok. Tényleg olyan sok lett volna az a 70Ftnyi gumi a védekezésre, hogy most nyugodt legyél, és ne kelljen aggódni?

2011. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sir Butcher: hat sokat nem segitettel, azt a bizonyos erzes tudom milyen de koszi azert;). S ha magomlesem van azt hidd el erzem, mar van benne tapasztalatom jocskan. Masodszor meg nem azert nem huzok gumit mert sajnalom ra a penzt hanem, mert kenyelmetlen s annelkul sokkal elvezhetobb a sex. Amugy meg ahogy leirtam a kerdest ra 5 percre szolt a baratnom, h ma reggel megjott neki szoval megoldodott az ugy, de azert koszi.
2011. okt. 29. 13:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most még egy apró gondolat...

Ezek szerint, te jobban aggódsz a kényelmed, mint a biztonságod miatt, és rendszeresen szexelsz gumi nélkül.

A barátnődnek viszont valamiért nagyon sokat késett.


Netántántalán elkapott tőled valami aranyosságot.

Ha jól csináltad, akár soha többé nem is lehet gyereke, vagy ha pl. HPV-vel fertőzted meg, akkor épp csak méhnyakrákot kaphat jó eséllyel.


És hidd el, hogy nem érzed, amikor az előváladékban ficánkolnak a kis spermiumok.


Az óvszer meg csak azoknak kényelmetlen, akire nagy, mert nem feszül ki rendesen, és lötyög meg összegyűrődik a fitymán.

Keress kisebb gumit!

2011. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
használjatok tabit, már van férfiváltozat is ;)
2011. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Zöldfülű ne írjon? Ki itt az igazi gyökér ha védekezés nélkül szexeltél? Az nem védekezés, hogy kihúzod te barom, elb@szottul kretén vagy. Remélem segítettem :)
2011. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez ennel sokkal oszetettebb, itt olyanok kritizalnak engemet akiknek gozunk nincs a helyzetrol, szoval csak akkor irjatok ilyeneket, h te "kreten", meg mindenfele baromsagot ha van is alapja. Amint mar emlitettem (csak egyesek nem figyelnek elegge), hogy en mindig huzok gumit, csak a csajnak volt kenyelmetlen, es nem azert mert kicsi a farkam hanem ellenkezoleg, ha gumit huzok ugy megjobban faj a csajnak. Nem az en kenyelmemrol van szo megegyszer mondom hanem a csaj kenyelmerol, nekem gumival is pont ugy megfelelne. Es nem adtam at semmi betegseget, mivel rendszeresen jarok kontrollra.
2011. okt. 29. 15:51
 10/12 anonim ***** válasza:

A menses nagyon sok minden miatt késhet! Nem kell egyből erre gondolni, pláne két negatív teszt után!

Ha többször előfordul, érdemes az alábbi oldalt felkeresni:

www.pcos.hu

2011. nov. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!