Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti mit gondolnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti mit gondolnatok egy ilyen fiurol?

Figyelt kérdés
Intelligens, van humorerzeke, kedves, meg sutni-fozni is tud, viszont eleg zarkozott es gatlasos, mert nem elegedett az intim meretevel (lankadtan eleg picike es mereven sem egy tul nagy meret, olyan atlagkoruli). Ezert aztan tartozkodo es nehezen enged kozel magahoz masokat es igy sokan neha kicsit furcsanak tartjak, mert a melyebb gondolatait es erzeseit nehezen mondja es mutatja ki!
2011. febr. 17. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek. Hány éves vagy?
2011. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
énis megismernélek
2011. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel semmi gond nincs:) hány éves vagy?
2011. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

25 vagyok, de igazabol nem ismerkedes celjabol irtam ki a kerdest, nem igazan hiszek a netes ismerkedesben, mert ott barmit mondhat magarol az ember!

Csak az erdekelt, hogy mit gondolnak egy ilyen sracrol a lanyok. Meg hogy hogyan lehet az ilyen fajta gatlasossagot lekuzdeni, nem aggodni az intim meretem miatt, kicsit nyitottabbnak lenni es jobban bizni magamban es masokban is es nem visszafogni magam, magamba zarni a gondolataimat es vagyaimat, hanem kiadni, ami bennem van!

2011. febr. 17. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
A lányokat hiába kérdezed hogy mit gondolnak, ugyanis hazudni fognak mint a vízfolyás! Soha nem azt mondják ami van hanem amit szerintük a másik/mások hallani akarnak.
2011. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolso: kicsit lesujto velemennyel vagy a lanyokrol, nem?


Akkor inkabb ugy kerdezem, hogy hogy csokkentsem ezt a gatlasossagomat es higgyem el, hogy nekem is lehet eselyem a lanyoknal. Hogyan legyek nyitottabb es hogyan beszeljek nyiltan magamrol? Sajnos tul sokaig eltem abban a tevedesben, hogy az en intim meretem annyira kicsi, hogy jobb ha tavol maradok a lanyoktol es nem engedek kozel magamhoz senkit es persze igy eleg zarkozott lettem. Hogyan tudnek valtoztatni?

2011. febr. 18. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:

lankadt állapotban azért lehet olyan pici, mert 2 féle, "péló" van, az egyik a "hús" péló, ami lankadt állapotban is nagyobb, de ha merevedik, akkor nem nő annyival meg, a másik a vér péló, ami lankadt állapotban elég kicsi, de annak többszörösére megnő ha áll...


a méret szempontjából meg... amit izgatni kell az kb 3-4-5cmre van a hüvely bemenetétől, annyi meg biztosan megvan :), meg inkább a vastagság de leginkább az ügyességétől függ, hogy jó-e ;)

2011. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyszerű. Sz*rd le, hogy mit gondolnak.
2011. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha reális véleményeket akarsz, akkor tegyél fel egy képet, és törölj ki minden szöveget (kivéve talán ami az intim méretedre vonatkozik)! A belső nem számít a nőknek, bármit is mondanak.
2011. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom szűz vagy még,így nem csoda h ennyi benned a gátlás.És azért vagy szűz,mert nagyon gátlásos vagy....Ha rendben lennél önmagaddal,akkor lenne egy olyan kisugárzásod,ami a lányokat bevonzaná,és nem lenne probléma.Szerintem ismerkedned kellene,és végre rá jönni, hogy létezik olyan lány,akinek te kellesz,és aki neked kell.Aki igazán elfogad kívül belül,aki imádja minden porcikád.Szóval ezt tartsd észben,és kicsit nyiss az ismerkedés felé....
2011. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!