Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet hogy örökké szeretünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy örökké szeretünk valakit?

Figyelt kérdés
Létezik örök szerelem? Van egy srác akivel jártunk 1 évet aztán több okból vége lett de ugy érzem megörülökk érte és soha nem fogom elefelejteni. Hisztek az Öörök szerelemben?
2011. febr. 18. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezhet örök szerelem, ami hoszú idő múlva mély szeretetté alakul, és az bensőségesebb érzés mint a szerelem.
2011. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen örök szerelmem. De csakis a be nem teljesült szerelmek lehetnek ilyenek. Még nagyon fiatal voltam, mikor elkezdődött - első szerelem, most huszonévesen is megremeg a lábam ha meglátom és szerintem 50 évesen is megfog. Persze tudom, hogy soha nem leszünk egy pár. De nem is baj, ez így szép :)
2011. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acel ***** válasza:

én hittem benne 3 évig vakon, de ha megfelelően passzív a másik fél, akkor bármilyen erős is a szerelem el lehet tördelni :(

Most is hiszek benne csak már kevésbé látom biztosnak. Igaz nincs is jelenleg olyan párom akivel azt érezném, hogy igen ő az aki nekem kell. 22f

2011. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem is csak a nem beteljesült szerelem lehet ilyen,


én is ugyanolyan helyzetbe vagyok mint a 2. válaszoló


21/F

2011. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik bizony!! De véleményem szerint is csak akkor,ha nem teljesedett ki ... nem önszántatokból hagytátok el egymást illetve nem lehettetek egymásé! Ez örökké bennünk él,ez a szerelem!!!
2011. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, bár az érzelmek megélése, intenzitása, mélysége időközben változhat.
2011. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!