Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet fiú-lány barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet fiú-lány barátság szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sem a fiú sem a lány nem szeretne többet barátságnál, és ehhez tartják is magukat.


19/L


2011. aug. 17. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
persze hogy van:) Nekem nagyon sok fiú barátom, van egyik se tudna engem többnek tekinteni barátnál és én sem őket:)
2011. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Elsö válaszoló látszik, hogy mennyire naiv vagy :)


Ilyen nem létezik, hogy az egyik fél se vonzódjon kicsit se a másikhoz... Eleve ha valaki nem tetszik neked külsöre azzal össze se barátkozol...


Lehet itt palástolni a dolgokat amennyire akarja a két fél, nem bevallani egymásnak, de ettöl még ott van az a plusz.

2011. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
85%
hogy a viharba ne :)
2011. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem van egy fiú barátom kedves második, aki nemtetszik külsőre, de jól eltudunk együtt hülyülni, és ő is kerekperec megmondta nekem, hogy semmit sem akarna soha tőlem mint barátság, és van azóta már csaja is, és 7 éve ismerjük egymást:)
2011. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
"egyik se tudna engem többnek tekinteni barátnál" Az egy dolog, hogy te így gondolod, de vajon ők is tényleg így gondolják? :)
2011. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

azt mondjak sokan,h letezik. de lehet,h egyik fel csak ugy szineszkedi,h nem szereti jobban a,mint baratot..

en igy voltam par napja. volt(van) egy fiubaratom,akivel idonkent programokra megyunk,mozi(de a tesojaval egyutt) vagy ilyen fesztival...

hat ez volt egyik nap,h picit becsittentettem és megkerdeztem a haveromtol,h tetszek e neki. ő mondta h igen.aztan aztis megkerdeztem,h szeret e,mondja igen. kerdeztem h szerelemmel tudna -e szeretni. mondja igen....hat de ő olyan aranyos volt meg minden és vhogy beleszerettem enis,mondtam,h én nagyon szeretem,meg h nemondja mar ezeket,mert meg beleszeretek.... aztan azota (par napja) nem talalkoztunk,de asszem ennek a nagy baratsagnak annyi:/

mert hat ugy nem lehet leirni pontosan,h milyen volt igy errol beszelni,meg ilyek...szerintem mind2en zavarba lennenk ezutan...:(( kar volt ezt az egeszet

2011. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
2. válaszoló: Nekem vagy 20 lány barátom van (nem is egy elég csúnya, de marha nagy arc). Akkor én most mindbe szerelmes vagyok és fordítva? Vazz ezek szerint török vagyok. :I XD
2011. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Van! Van 3 nagyon jó lány barátom is. 2-vel csoporttársak vagyunk és azért is működik jól, mivel külsőre nem a NŐT látom bennük, ergo nem jönnek be, de nagyon jó fejek és sokat hülyülünk. Részemről barátság, részükről se hinném, h több, mivel az egyik most megy férjhez, a másik pedig kapcsolattal rendelkezik. A 3. lánnyal pedig msn-en beszélgetünk napi szinten, mivel távol is lakik tőlem, de eleve csak barátként kezdtük el az egészet. Ő bejövős lenne ha a közelemben élne, de mivel nem látom, nem vágyom rá és kész. :)
2011. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Csak szerelem nélkül létezhet.Ha van szerelem az már nem barátság ugye?
2011. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

hogyne létezzne.

és aki aztirta h ha valakinek nem tetszik a külseje azzal össze sem barátkozol.. nem a küldő a minden. attól a belsője lehet mintaértékü..

jóó, énsem állnék össze egy csunya pasival. de barátnak igen

2011. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!