Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy osztályban két ember együtt jár?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
járjanak csak, az ő dolguk. Bár kicsit idegesítő, ha az osztály előtt nyalják-falják egymást (mint ahogy az én két oszttársam is..), és nem bírják ki suli végéig. másik idegesítő dolog, ha előttük/mögöttük ülsz a padban, és hallgatnod kell az enyelgésüket..
2011. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
sztm nem valami okos dolog. megvan az ára: a tanárok is beszólnak. a diákok pláne. és ha szétmentek akkor is nézheted minden nap a képét.
2011. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályomban van egy pár, akik szerintem a lehető legokosabban csinálják. Nem enyelegnek egész nap, max. 1-1 szájrapuszi, a többit otthon elintézik. Mindkettőnek megvan a maga baráti társasága, a szünetek nagy részét velük töltik, és egymás mellé is csak akkor ülnek, ha a padtársaik hiányoznak. Ennek ellenére nagyon aranyosak:) A tanárok sem nagyon szólogatnak be, egyedül az osztályfőnök mondja néha a csajnak, hogy kezdjen valamit a barátjával, mert nem bírja fegyelmezni:D Ők a tipikus esete annak, hogyan lehet okosan együtt lenni osztálytárssal - ennek ellenére én kétszer is meggondolnám, hogy összejöjjek-e bármelyik sráccal az osztályomból.
2011. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Én még iskolán belül se feltétlen jönnék össze senkivel.
2011. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Az egyik leghülyébb ötlet. Ha gyakorlatilag napi szinten látjátok egymást, az sohan em tesz jót egy kapcsolatnak. (Nyilván amikor összeköltözik két ember, az már más jellegű kapcsolat, ott nem beszélhetünk jó esetben ilyesmiről.)
2011. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tizedikes voltam, amikor két osztálytársam összejött. Most 22 évesek vagyunk, nyáron diplomáznak, aztán augusztusban esküvő :) Nekik bejött!
2011. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

nálunk van ilyen is, olyan is...

Az egyik párt mindenki kinézi... Folyamatosan ott nyalják egymást, szinte ott b.sznak az osztályba, és ha egy tanár beszól nekik, utána az lesz a hülye. Mindketten kezdik elveszteni a barátaikat, és mindketten teljesen megváltoztak.


A másik páros teljesen ellentétük. A suliban max szárjapuszi, talán egy sarokban csók, de nem elöl, nincs gatyába nyúlkálás, és nem órán smárolnak. Kedvesek ,aranyosak és nem feltűnők, pedig nem kedvelem őket különösen.


Mind2 létezik,

2011. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha kulturáltan csinálják. De ha az osztály közepén állnak smárolni, és ki sem lehet őket robbantani egymás szájából, az gáz.
2011. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

És mit gondoltok arról, hogy ez mennyire életszerű?

Tehát mennyire tartós?

2011. febr. 19. 16:44
 10/17 anonim ***** válasza:

Na igen, én inkább arról beszélnék, hogy az értintetteknek mennyire jó ez, nem arról, hogy másokat mennyire zavar.


Szerintem nem jó. Ez már tényleg vetekszik azzal, amikor valakik összeköltöznek. Csak összeköltözés esetében általában már érettebb emberekről beszélünk, és hát főként arra is jó az összeköltözés, hogy még inkább próbára tegye a kapcsolatot. Így egy osztályban kialakuló párkapcsolat rengeteg negstívummal jár. Könnyen lesz nagyon rossz vége. (Pont az a fajta, amikor szabályosan megutálják egymást a felek.)

2011. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!