Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordulhat hogy két olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy két olyan ember összejöjjön mégegyszer akik már együtt voltak valamikor de csúnyán végződött a szakítás (utálattal, haraggal)?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyenről?
2010. ápr. 27. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
igen..<33
2010. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hááát..ha idő közben elmúlt belőlük az utálat és a harag,akk talán összejöhetne a dolog....de csak akk,hha újra éreznek vonzalmat 1más iránt...:)szerintem:)

bnőm is így járt 1x am..:D

2010. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Az én esetem speciel ilyen. Bár most nem tudom éppen, hogy szeretem-e vagy útálom. Egy biztos. Ha az eszemre hallgatok (márpedig arra szoktam), akkor soha az életbe nem jövök össze vele még egyszer... Ha térden állva könyörög, akkor esetleg. De ez úgysem fog bekövetkezni :P Ha titkon azt is kívánom. Ez csak káröröm lenne az én részemről, hogy elküldhessem.

Ez a mostani álláspontom. Furák az érzelmek. Az is lehet, hogy holnap annyira elgyengülök, hogy legszívesebben a nyakába ugranék... Vannak ilyen gyenge pillanataim. Szerencsére nem tartanak sokáig :D

2010. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi. Nem válaszoltam. Ha valaki nem olyan labilis érzelmileg mint én, akkor nem jön össze olyannal, akivel haraggal vált el. Szerintem. De a szerelem csodákra képes.
2010. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!