Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenítsek "odalent"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szőrtelenítsek "odalent"?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és szeretném leszőrteleníteni magamat. Csak félek, hogy a borotvával megvágom magam, az epilátor meg gondolom nem túl kellemes ott. Valami fájdalom mentes módszert szeretnék. Első szőrtelenítésem, és nem tudom hogyan csináljam.:$

Köszönöm, ha segít valaki.


2011. febr. 19. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Vagy borotva, vagy szőrtelenítő krém.

Egyéb, fájdalommentes megoldás nincs.

2011. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.
2011. febr. 19. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
én inkább a borotvát javaslom, mert a krém nem szedi le teljesen, csomó ott marad, és úgyis utána kell menni borotvával is
2011. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig a gyantával jobban járnál. A borotvától már pár óra alatt borostás leszel, és könnyen kipattog meg szőrtüszőgyulladásos lesz. A gyantával viszont 3 hétig el van intézve.
2011. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért ahhoz nem kis fájdalomtűrés kell
2011. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gyantáztatom, mert szégyenlős vagyok, plusz fiatal.

Na szóval.

Én legelőször borotvával csináltam. Borzalmas volt.

Hihetetlenül fájt, szúrt, kipattogott, csúnya volt.

Másodjára jól utána olvastam, és jól sikerült.

Így csináltam:

Meleg vízben ültem fél órát (közben megfürödtem)

Aztán bekentem testpolóval és hagytam pár percet.

NAGYON(!) óvatosan elkezdtem leborotválni.

Közben néha leöblítettem a felületet és a borotvát.

Aztán amikor végeztem bekentem jó vastagon megint.

Aztán mikor beszívta tettem rá neogranormont, ezt nagyon sokan ajánlják. Van még szőrtüszőgyulladás elleni krémem is, abból is tettem rá, bár ez nem hiszem hogy szükséges, dehát a nem éppen kellemes élményem után biztosra akartam menni. És ezt megismételtem.

Eredmény: KETTŐ napig sima volt és egy piros pötty sem volt.

remélem segítettem :)

2011. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a neogranormon nekem segít. meg ami még megkönnyíti a dolgot a sima egyszerű borotvahab.
2011. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A borotválás fájdalommentes.

Az a titka, hogy szőrnövekedéssel megegyező irányban borotválj, így megelőzöd azt a potenciális eshetőséget, hogy kipattog a bőröd. Azért pattog ki, ha ellentétesen borotválod, mert egy kis darabot a bőrödből is levágsz, ez begyullad, és kipattog.

A gyantázás és az epilálás fáj, de kozmetikushoz nem mennék ilyenekkel. Az kéne...

Nem vágod meg magad, ha vigyázol, óvatosan kell. Hány éves vagy?

2011. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és borotválás után kend le valami jóféle testápolóval.
2011. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

nekem egyszer leégett a lábamról a szőr és egyáltalán nem is fájt. a karomról is soxor leégettem... Simán kipróbálhatnád, csak hajolj a tűzhely fölé kb 3 másodperc az egész.


Szakácsbácsi -.-

2011. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!