Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú! Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú! Már elmondtam neki! együtt járunk kézire! Nagyok kedves velem meg tanácsokat ad. De az a pletyka jár róla hogy van barátnője de ez nem igaz (szerintem)! Nagyon cuki! meg szurkól egy csomót segít a játékban! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igaz a pletyka! Talán szerinted elmondja? Képzeld van barátnőm, de veled is szeretnék járni:S Nekem mindegy csak ne hogy pofára essél:)
2011. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csinálj szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2011. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom mert az az igazság hogy amikor nemírtam meg a levelat akkor rám sem hederített most meg....
2011. febr. 19. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod ami becsúszik....Mivel tudja, hogy te futsz utána kihasználhatja, gondolkozz már! Nem is kellett megerőltetnie magát:)
2011. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de olyan kedves velem meg egy csomót játszik velem
2011. febr. 19. 21:18
 6/8 A kérdező kommentje:
segítsetek lécci
2011. febr. 19. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Derítsd ki te magad, hogy igaz vagy hazugság a pletyka. Ne tőle kérdezd meg, hanem találd fel magad. Nálam is hasonló volt a szitu, bár nem ezt mondták, hanem hogy úgy sem lesz belőle semmi. Én sem foglalkoztam ezzel a szöveggel, aztán feltűnt valami és utána jártam. Kiderült, hogy nem csak én vagyok neki:S Ha nem jársz utána akkor sose tudod meg. Nem bűn kideríteni az igazságot vagy igen? Hidd el, hogy ha hülyit téged akkor annak megiszod a levét.
2011. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kövesd.:D
2011. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!