Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ide írom, de a többit úgy se olvassák annyian. És végülis beletartozhat a kapcsolati témába is, majd kifejtem miért.

1 éve fejeztem be a középsulit. Nem voltam jóba az osztályommal. Én amolyan lúzergyerek voltam, mindenki röhögött meg szórakozott rajtam, mert nem tudtam megvédeni magam. Úgy fizikailag nem bántottak, csak azért szerettek megalázni meg ilyesmik. Utáltam is őket rendesen és ahol csak lehet kerültem a társaságukat. Lányokhoz még csak közeledni se mertem, mert nem voltam hozzájuk elég menő, meg ők az olyan srácokkal voltak jóba, akik engem piszkáltak. (Am egy viszonylag jó nevű suliba jártam).


Most az van, hogy az egyik ilyennel, aki piszkált meg minden, egy szakra kerültem a továbbtanulásom során. Engem nem érdekel, hogy ő mit csinál, vagy hol van. Nem váltanék sulit miatta. Elhatároztam, hogy ahogy vége lett a giminek, elengedek mindent és nem tartom meg már azt az utálatot amit érzek irántuk, egyszerűen idegenként és hüvősen kezelem őket. Bosszút állni nem szeretnék rajtuk, meg télleg már nem is érdekelnek. A legtöbben elég béna sulikba kerültek tovább, én meg egy nagyon jó helyen vagyok most. Csak ez a gyerek is itt van velem, aki sokat piszkált.


Amikor szembejön velem, vagy látom a buszon, úgy teszek, mintha nem ismerném, nem is köszönök neki, ő se nekem. Viszont egyszer, amikor álltam egy terem előtt, hogy bemenjek majd órára és vártam, hogy kijöjjenek a többiek, épp ő is a kijövők között volt. Mintha úgy láttam volna, hogy lesütött szemmel jött ki és nem is nézett rám. Én annyira azér nem sütöm le a szemem előtte, inkább másfelé fordulok, bár elég sokszor jártam lesütött szemmel köztük még gimiben.


Mi a véleményetek erről? Sztetek mi van vele? Szégyellné magát egy kicsit? Vagy lehetséges, hogy még valamikor újra kezdené és ellenem úszítana?


Am meg ilyen nagyon lányok kedvence a gyerek. Volt sulimban is bejött nekik, mindenki oda volt érte, tanárok is, hogy milyen intelligens, stb. Csak én tartottam egy elmebeteg perverz állatnak. De úgy vettem észre, hogy a lányok, vagy pl a bnője felé más arcát mutatja, amikor meg "rám került a sor", akkor meg megalázott meg minden ilyesmi.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de szeretném már elmondani ezt valakinek és véleményt kapni róla.


2011. febr. 20. 00:17
 1/10 Panda Péter ***** válasza:
100%
valószínűleg csak a csordaszellem meg a bizonyítási vágy hajtotta. ha kellően intelligens, hogy bekerüljön egy neves egyetemre (bár a bekerülés önmagában még nem sokat jelent ugye), szóval ha kellően intelligens, lehet hogy megbánta.
2011. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen suliba jártál? Fiú suli?
2011. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, vegyes suli volt. Fiúk, lányok, kb fele-fele arányban. Csak én eléggé kilógtam a sorból
2011. febr. 20. 00:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen ilyet mar nem szokas csinalni, kulonben kiutaljak, bocsanat, ha valakinek megbantom az erzeseit, de nalunk a tesisek voltak egyedul olyan bunkok, hogy piszkaltak embereket, meg zavartak az eloadasokat, hat a kis hulyek rajongtak is ertuk, mi, akik par evvel idosebbek voltunk, ki birtuk volna vagni oket az ablakon. Valoszinuleg nem fog piszkalodni, mert eleg erzeketlen egy segg, hogy egy kicsit is izgassa, hogy te ott vagy, vagy mi van veled.

Teged lathatoan csak erdekel valahol, ha egyszer foglalkozol ezzel a kerdessel, bar ez ertheto, ha pokolla tette az eleted. Szar ugy, mert azzal, hogy azt hittek, mekkora rohadt jo fejek, egy eletre tonkretettek az onbecsulesed.

2011. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tanultál belőle, hogy ilyen emberek is léteznek. És láthatod, hogy náluk sokkal többet érsz. Bár ezt így nem lehet megmondani. Mindegy, most már elmúlt. koncentrálj az egyetemre. Oda sokkal értelmesebb emberek járnak általában.
2011. febr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja és valaki lehet szemét attól, hogy intelligens...

Mindegy, egyetemen nem lesz olyan, hogy ha puskázol beköpnek, kialáznak meg ilyenek. Ott lenézik az ilyen kis nyomikat a tanárok is. Legalábbis ahová én járok, ott értelmes lények vannak.

2011. febr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahol vagyok most, ott télleg jófejek az emberek, meg már nincs ez a "tapossuk el a gyengébbet és legyünk menők" szellemiség. Egyszerűen csak valahol még azt vettem észre, hogy mintha tartanék tőle. Mondjuk úgy összerezzenek, ha meglátom. Meg sztem a többiekre is így reagálnék, ha látnám őket. Aszem attól félek, hogy elkezd megint úgy viselkedni és ellenem hangolja az embereket. Meg ő ilyen jóképű srác, szal elég nagy hatással tud lenni már csak a megjelenésével az emberekre, főleg a lányokra gondolom. Am sztem se egy buta gyerek. Viszont sokkal felnőttesebben viselkedik nálam, az egész megjelenése felnőttes. Már a gimiben is az volt. Én meg gyerekes voltam mindig. Csak annyi, hogy ő meg a többiek gondolom szerették kiélni magukat rajtam.
2011. febr. 20. 00:41
 8/10 Panda Péter ***** válasza:
nem hiszem, hogy egy egyetemen találna annyi primitív társat, hogy rád szálljanak, egyedül meg gondolom "nem buli" neki. amúgy meg az egyetem kiváló alkalom arra, hogy "bővítsd a repertoárod", tanulj valami önvédelmet. én pl az egyetemen kezdtem el karatézni, és ugyan még csak nagyon rövid ideje csinálom, de nagyon megszerettem és egy kis magabiztosságot is ad.
2011. febr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit most leírtál a múltadról,az szerintem már egyáltalán nincs az egyetemeken és a főiskolákban.Mindenki csapatokban van,klikkesednek,és van 1-2 fura figura,vagy magányos lélek,akik minden szünetben és minden előadáson egyedül ülnek,nem szól hozzájuk senki.

El kell engedni a múltat,ne rágódj rajta!Koncentrálj inkább arra,hogy időben és jó eredménnyel végezd el az egyetemet,és persze gyűjts magad köré haverokat,akikkel eljárhatsz az egyetemen kívül is szórakozni:)Így majd nem leszel egyedül,és nem kell azon gondolkoznod,hogy most az a hülye volt osztálytársad miért sütötte le a szemét a szünetbe!

Tényleg sz*rd le a gyereket:))))És ne érezd soha senkinél kevesebbnek magad!23N:)

2011. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érettebbek lettetek, elveszítette a többit, akinek talán csak ő is meg akart felelni és nagyon remélem, hogy bűntudata van. Sztem is Te észre sem vedd.
2011. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!