Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek jó nő? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jó nő? (lent)

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, mégis mindenki "kislányként" kezel.

Az arcom tényleg elég kislányos, de se a stílusom, se az öltözködésem nem. Tulajdonképpen olyan vagyok, mint más 20 éves fiatal nő, mégis szimplán lányként kezelnek.

Egy srác is azért küldött el, mert elmondása szerint egy szende kislány vagyok még.

Hiába is vennék fel dögös ruhákat, inkább lennék bennük nevetséges, meg aztán nem is szeretnék a ló túloldalára esni, és olcsó lotyónak tűnni. Amúgy teljesen normális, vékony alakom van.


2011. febr. 20. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet.
2011. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen kép kéne mert amugy felesleges bármit is mondani .
2011. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stojkovic ***** válasza:
Nyugi, lesz majd olyan aki pont erre a típusra bukik. Egyébként meg a testi adottságokon és a kisugárzáson nem is lehet változtatni (általában).
2011. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy a kinézeteddel vagy az öltözködéseddel lenne a probléma, ahogy azt sem hiszem hogy azokon kellene változtatni. Szerintem a mentalitásod, vagy az attitűdjeid miatt kezelnek kislányként. Azokon kellene változtatni.
2011. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak. Nem a ruha teszi a komoly nőt, hanem a kisugárzása. Hiába veszel fel egy elegáns, nőies ruhát, ha belül nem tudsz azonosulni vele és gyermekesen viselkedsz. Ez az a dolog, ami bizony fejben dől el.
2011. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám.Nemrég tettem is fel ezzel kapcsolatban egy kérdést.Nekem is tipikus kislány arcom van,plussz mellé az alakom 163cm,43kg...képzelheted.

Engem is mindenki kislányként kezel,még a hangom is vékony.

Amúgy én is 20éves vagyok,múltkor is egy csomó biztonsági őr gyült össze a szórakozóhelyen ahová beakartam menni,hivogatták egymást,hogy Te nézd már ez a csaj 20éves...nem akarták elhinni,hogy tényleg.


Dögös én se tudok lenni,mert akkor röhejesen nézek ki.

De már úgy el is fogadtam,és amúgy ez rengeteg srácnak bejön hidd el.A kérdésnél is amit kiirtam egyből egy csomó srác meg akart ismerni.

Rájöttem,hogy pont ez a kislányos báj az erősségem,ami megkülönböztet egy csomó embertől.Nem dögösen öltözöm csak nőiesen.Ruhákkal sokat lehet javitani pl.egy kicsit elegánsabb sötét ruhával.

De őszintén még kicsit rá is erősitek valamilyen szinten a kislányosságra pl.bájosan viselkedem,vagy felveszek halványrózsaszin dolgokat,jókislányos smink stb.

De vigyázok arra,hogy azért hülyének ne nézzenek,szóval közbe értelmesnek gondoljanak.

Aztán tényleg világéletembe népszerü voltam ezzel a srácoknál,nem tudom talán mert úgy gondolják milyen kis aranyos,bájos vagyok(ezt mindig mondják is),meg úgy gondolják vigyázni kell rám,a pasikba elvileg van védelmező ösztön.

A lényeg,hogy igazából úgyis elkell az embernek fogadnia magát,meg gondolj bele mennyivel jobb lesz mikor kicsit idősebbek leszünk és fiatalabbnak nézünk ki.Ma már a legtöbb lány azon van,hogy minél idősebbnek nézzen ki és ez nem jó.=)

2011. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DarkChii ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel... 22 éves vagyok, és még mindenhol elkérik a személyimet. Gáz. De azt hiszem nem kell sok idő és ennek örülni fogok.

Amit neked tudnék tanácsolni, az az, hogy te is gondolj magadra felnőtt, érett nőként. Ha kilépsz az utcára, akkor ne félj sugározni a nőiességedet, és itt most nemcsak a ruhákra gondolok, hanem a lelki, szellemi érettségre is. Ezeknek a dolgoknak nagy része ugyanis tényleg a fejben dől el: az emberek úgy néznek rád és úgy kezelnek téged, ahogy te gondolsz magadra.

2011. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!