Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után hogy lehet elérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy lehet elérni azt, hogy boldog legyek újra?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem már majdnem 1 éve, és az a gond, hogy iszonyatosan hiányzik, nem bírok nélküle meglenni. Állandóan vele álmodok, bizsergek, ha meglátom, pedig rettenetesen megbántott, de ennek ellenére még ugyanúgy szeretem. Hogyan vessek véget erőszakkal az iránta érzett szerelmemnek?
2011. okt. 4. 22:13
 1/8 DiMalto ***** válasza:
ezt már tegnap is olvastam....hmmmm
2011. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Új pasi?
2011. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ülj rá egy motorra, és megoldódik minden problémád.
2011. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kingaa1 ***** válasza:
Megbantott, de nem mondtad ki neki? vagy hasonlo dolog tortent? Elfogadáson van a lényeg, nem az elvárásokon. Amikor lelkileg és érzelmileg a padlóra kerülsz, azonnal elvárod magadtól, hogy minél előbb fel tudj állni, de minél magasabbak az elvárásaid magaddal szemben, annál jobban görcsössé válsz és nem fog sikerülni. Mert előszőr el kell fogadnod a megváltozott élethelyzetet, amibe kerültél. Minél kevesebbet vársz el, annál felszabadultabb lehetsz, mert elfogadod azt, ami van, amin jelen pillanatban nem tudsz változtatni! Az elfogadás tehát felszabadít némileg a lelki nyomás alól, talpra állit emberileg és végre nem görcsölsz, hanem képes vagy tiszta fejjel végig gondolni a történteket. De attól még, hogy elfogadod az adott helyzetet, még nem biztos, hogy túl is vagy rajta. Nem! Az még hosszú és fáradságos munka lesz, ha egyáltalán sikerül, mert van a lelki fájdalomnak olyan foka amin egyszerűen képtelen túl lenni az ember. A múló évek lassan tompitják a fájdalom emlékét és az ember megtanulja elrejteni mások elől, de igazából a lelke mélyén, hordozza magában egy életen át csendesen!
2011. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Panda Péter ***** válasza:
22:19: fogd a motorodat és menjetek szobára :P
2011. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, és szerezz másik barátot, még ha csak randizol is vele és semmi más, de legalább látod hogy van más aki nem szar le téged.
2011. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vársz! idővel el fog múlni! akár 1-2-3 év is lehet, de utána tiszta lappal kezdhetsz.
2011. okt. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok segíteni, csak példát hozni, hogy lásd van remény. Mi tavaly ősszel szakítottunk három év után. Nagyon nagyon megbántott, nagyon aljas volt. Szörnyen éreztem magam, bár a szakítás után néhány héttel tudatosult bennem, hogy szerelmes már régóta nem vagyok. De azért szerettem, de ugye ennyi idő után a megszokás is munkál az emberben. Ezen a részén gyorsan túl tettem magam. És mindenki azt hitte túl vagyok mindenen. De ez nem volt igaz, amiatt ahogy bánt velem elképesztő keserűség volt bennem. Amitől nem tudott szabadulni a lelkem, így bármennyire is szerettem volna nem tudtam tovább lépni, pedig nagyon akartam. És keserűséggel élni szörnyű érzés. Aztán most a napokban megkeresett az exem, és mindenért bocsánatot kért, elmondta, hogy sajnálja és hogy nem érdemeltem meg azt ahogy bánt velem. Majd hagyta hogy a fejére olvassam minden szemétségét. És tűrte vita nélkül, és láttam őszintén sajnálja. Amint befejeztük a beszélgetést felszabadult a lelkem, már nem érzem a keserűséget és azóta nyugodtan alszom és nem álmodok már vele. Már érzem, hogy akár szívesen ismerkednék is. Szóval kedves kérdező ezt csak azért meséltem el, hogy tudd van remény, és nem marad örökké így, ahogy most van.


23N

2011. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!