Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltam egy csajjal kb 2 hete....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy csajjal kb 2 hete. Azóta nem is jelentkezett hiába csörgettem, de miután irtam neki h szeretnék valamit kérdezni töle ha talalkozunk, azota le nem száll rólam?!

Figyelt kérdés
Mit kérdezzek? mi az amit smsben nem illik megkérdezni de élöben igen?
2011. febr. 21. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd a fenébe.
2011. febr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
persze, mert a csajok szeretik ha ilyen titokzatos vagy, és most nagyon felcsigáztad, ha neked is bejön, akkor hívd el valahova bagy kérdezd meg mit szeretne tőled, mit jelentesz neki stb
2011. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor azt irtam voltam vele ugy ertettem h smaroltunk...szoval valamennyire biztos érdeklem..
2011. febr. 21. 00:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És neked ő tetszik? Ha érdekel a csaj akkor kérdezz tőle olyat hogy pl. lehet-e hogy köztetek komolyabbra forduljon a dolog vagy mit érez irántad mert neked nagyon tetszik vagy hívd el valahova...és mond neki hogy nem akartad sms-ben elhívni hátha nemet mondott volna vagy hogy szeretsz mindent inkább személyesen megbeszélni.
2011. febr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tetszik...
2011. febr. 21. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!