Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? A barátommal a mens. Után 12 nappal voltunk együtt védekezés nélkül.

Figyelt kérdés
Előváladék nem igen jutott be, nem élvezett bennem, és az aktus után max fél órával ki is mostam magam... Megeshet hogy terhes lettem? a következő aktusnál fájt a behatolás, vajon mitől? Köszönöm a válaszokat
2011. febr. 20. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teherbeesés szempontjából kifogtad a legalkalmasabb időszakot, hogy védekezés nélkül szexelj, gratulálok.
2011. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeretnéd tudni, hogy terhes vagy-e?

Küldj egy sms-t a 1733-re "terhesvagyok" szöveggel!

2011. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy igen, pont a legtermékenyebb időszakban csináltátok. egyébként kicsi az esély rá de azér felelőtlen vagy.
2011. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, eléggé barom dolog volt...
2011. febr. 20. 19:54
 5/5 RaksashaGirl ***** válasza:

Ezt nem értem soha... Itt leírjátok ezerszer az ilyen kérdéseket, meg itt bánkódtok.. Miért nem akkor jár ez az eszetekben? :O

Amúgy gratula, de tényleg.. A legtermékenyebb időszakot fogtad ki. Azt meg honnan tudod hogy nem jutott beléd előváladék?

2011. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!