Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyszerűen nem birom kiverni a fejemből, nagyon tetszik, de semmi esélyem nem lehet nála.

Figyelt kérdés

Korban sem vagyok az ő osztálya ,tudom ,hogy semmi nem jönne össze.

Tompos Kátyáról van szó énekes,színész.

Nagyon teszik és úgymond rajongok érte.

Szerintetek ez mikor múlik el?


2011. febr. 21. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha felnősz, el fog múlni.
2011. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tömés ***** válasza:

Vagy ha betöltöd a 14-et.:D


Amúgy én is sunáznám.:)

2011. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A plátói szerelem is lehet szép.
2011. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

15 leszek,de így se fog összejönni :D

:(

Csak beszélni akarok vele,csak nem tudom hol lehet neki írni.Valaki tipp?

2011. febr. 21. 16:28
 5/10 Tömés ***** válasza:
Menjél anyádhoz, és mond neki, hogy adjon egy nagy fülest... mit gondolsz, majd beléd szerelmesedik, és boldogan éltek, te birka?:D
2011. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fú...

Az elején leírtam ,hogy semmise lesz belőle ,ha olvasni se tudsz nem tehetek róla.

És ha jól emlékszem nem a kérdésre válaszoltál,úgyhogy nem kötelező ide írkálni.

2011. febr. 21. 16:42
 7/10 Tömés ***** válasza:

de a kérdésre válaszoltam... Kérdezted, hogy mit csinálj...


Mivel ha a seggedet a földhöz vered akkor sem érsz el semmi, jobban jársz ha anyád lever neked egyet... Fel kéne nőni, 15 évesen nem kéne egy 7 éves szintjén vegetálni!

2011. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jólvan ,köszönöm a véleményedből ennyi elég is volt, várom a többi kommenteket.
2011. febr. 21. 16:58
 9/10 anonim ***** válasza:
hány éves a fiú?miért ne lehetne esélyed?ha láttad már személyesen,akkor oda kell menned valami ürüggyel,másként tényleg nincs esélyed:S szal aki mer az nyer...
2011. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele úgymond őssze jönni mert szinte lehetetlen meg hülyeség is. 27 éves én 15.Csak beszélni akarok vele.Nálam ez kb olyan rajongás, mintsem szerelem. Csak nem igazán találok email címet tőle ,facebook on meg nem lehet rá írni se bejelölni... :S
2011. febr. 21. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!