Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egyszerűen megőrülve a göndör hajú srácokért? Nem értem magam, ha látok egy ilyen srácot nem tudom kiverni a fejemből.

Figyelt kérdés
17/L
2011. márc. 31. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kérdésedhez. Igazán, de tényleg, erre aztán lehet értelmes választ adni. Valóban. No, hát akkor: csak.
2011. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem mondod :D hát ha ezt tudom hogy van olyan csaj akienk ez bejön nem vágatom le a hajam:( engem meg piszkáltak hogy olyan a feje mint 1 pamacs XD
2011. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

sajnálom h levágattad,mert biztos nagyon jó volt úgy :D

én vissza növeszteném a helyedben:D

2011. márc. 31. 17:52
 4/17 anonim ***** válasza:
ezek után biztos hogy nem vágatom le :D
2011. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem is kell:D

arra nem is gondoltál h lehet h épp amiatt piszkálnak mert jól áll és irigyek?:Dxd

2011. márc. 31. 19:33
 6/17 anonim ***** válasza:
nem erre nem gondoltam mert szerintem ritka hülyén állt vagy is sokak szerint jó volt de mondjuk most a rövid hajjal necces:D de sűrű volt a hajam meg tényleg nagy fejem volt már:D bár én szerettem csak elég macerás volt mostanában meg 20 évesen nem ártott 1 kis váltás bár 1-2 hónap és ugyan olyan hosszú lesz:)
2011. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

az én hajam is sokszor leszólják:D viszont egyeseknek meg különösen tetszik:D

de akkor se más véleménye érdekel:D úgy hordom ahogy NEKEM tetszik:D

2011. ápr. 1. 21:00
 8/17 anonim ***** válasza:
jó hát én se adok mindig más véleményére de ha láttad volna fejem lehet te is azt mondtad volna hogy ollót neki:D
2011. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
szívesen megnézném:D küldhetsz akár egy képet is:D
2011. ápr. 1. 22:39
 10/17 anonim ***** válasza:
aha hogy félórán keresztül nevess mi?:D
2011. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!