Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netszerelem. Sokat kockáztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netszerelem. Sokat kockáztatok, ha egyedül megyek az "ismeretlenbe"?

Figyelt kérdés

nos, a barátommal neten ismerkedtem meg 1 éve, de még nem taliztunk. Azóta "összejöttünk", mert szeretjük egymást és talizni fogunk majd tavaszon. Igen szeretem Őt, mert nem a külsejébe akarok beleszeretni, hanem az Ő lényébe. Németországba kell mennem, mivel ott lakik. egyedül mehetek vagy vigyek magammal valakit az útra? Szerinted?

Ő 21/F én 18/L

köszi


2011. febr. 21. 16:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ildomosabb lenne, ha ő utazna, mint fiú. Na meg ez attól is függ, hogy mennyire vagy önálló alkat, mennyire beszéled a nyelvet, mennyire igazodsz el egy idegen országban. De majd jön a sok károgó, hogy elrabol, megerőszakol, megüt, megöl és elad sztriptíztáncosnak... bántani az is tud, akit két perce láttál a diszkóban vagy az utcán, a net túloldalán is ember ül, nem ezen múlik.
2011. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Menj a francba ne haragudj...

Szeretsz egy embert, akiről szinte semmit sem tudsz, csak hogy jól tud nyalni MSN-en???

Aztán meg ennyire bízol benne, hogy ilyenekt kérdezel...szép..

2011. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ja és igen a vesédre vyigázz!:PP

Amúgy egyedülj menj, ha bízol benne, már elsőnek igaza van, jöjjön inkább ő, ha nem tudsz németül!

2011. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a filmet: Taken (Elrabolva) aztán döntsd el te. De azért lehet eszed, ha már egyáltalán felmerült benned a kétely.
2011. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

a fiú utazzon le hozzád,és persze jöjjön át hozzátok úgy h a szüleid is otthon vannak és így betudod őt mutatni!két legyet egy csapásra!

JA ÉS: eszedbe ne jusson egyedül kiutazni hozzá!

2011. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Gondolom ez a kedves aranyos srác,aki annyira de annyira szerelmes beléd,hogy még csak fel sem ajánlotta,hogy ő repülőgépre ül miattad és meglátogat!
2011. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, mindent tudok róla, a barátait is ismerem és velük is szoktam beszélni (amit nem mond el, azt megtudom tőlük), felsőfokon tudok németül, és azért nem Ő jön, mert egyetemre jár és nincs ugye szünete és azért én megyek, mert én most suli nélküli vagyok. Én benne bízok, csak az úttól félek, egyedül tervezem az utamat, csak kíváncsi vagyok, hogy a kívülállók mit gondolnak. (Jaj és ha eladja a belső szerveimet, akkor csak jót tesz, egyébként is felakartam ajánlani ha meghalnék, tehát hamarább teljesül a vágyam)
2011. febr. 21. 18:12
 8/21 Czitrom válasza:

Eszedbe ne jusson te lány...Nem hallottad te már mennyi fiatal fázott rá ilyenre? Nézd meg azt a filmet amit ajánlottak, és FELEJTSD EL ezt az egészet...

Hihetetlen mennyi naív ember van, és pár bezsélgetés után hogy be tudnak dőlni pár hazudozónak...

2011. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Lám, látom az emberiség még nem érett meg az internet használatára :\ Igen, el fognak rabolni, nem kicsit, nagyon, és még fájni is fog. Sőt, tuti, hogy pedofil is, vagy egyszerűen csak robot, vagy ami még rosszabb, egy pedofil robot, aki ráadásul megrögzött hazudozó! Köttesd ki az internetet, meg a kábeltévét, és loholj azonnal a közeli diszkóba vagy szórakozóhelyre, hiszen ott mindenki kedves és aranyos, és sosem bántana! Emberek...szánalom.


Kedves kérdező, kockázat mindig van, még ha a szomszédba mész, akkoris. De te ismered, te tudod milyen. Talán az lenne a legjobb, ha egy barátnőddel kimennél egyet kirándulni, és beiktatnád a programba a srácot, mondjuk egy kávézóban. Ha elrabol, esküszöm megmentelek. Talán nem filmekből kéne tanulni az életet...

2011. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja, és Czitrom! Komolyan érdekelne hány fiatal fázott már rá erre! Főleg az ismeretségi körödből, nem a "hallottam, hogy valaki ismerősének a villanyszerelőjének a fia olvasott egy lányról, aki ismert egy olyat, akinek majdnem elmesélték, hogy a szomszéd nagybátyjának kislányával ez történt"-kategória. És mindezen az eseteket osszuk el a valaha történt összes neten kezdődött ismeretséggel, ami találkozással folytatódott. Köszi!
2011. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!