Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert viselkedik kedvesebben velem a srac, miota tudja, hogy tetszik nekem, de en nem kellek neki?

Figyelt kérdés

Elmodtam egy sracnak, hogy tetszik. Semmit nem mondott ra.

Miota tudja, azota sokkal hamarabb eszrevesz, mint meg mielott tudta volna. Azonkivul, folyton elore koszon nekem, illetve, ha koszon folyton melyen a szembe nez.

Szerintetek mi oka lehet?


2011. febr. 22. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem egy utolsó tapló paraszt. Ettől azonban még továbbra se kellesz neki.
2011. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erdekes! Ha nem egy utolso taplo paraszt, akkor miert nem tudott semmit mondani akkor, amikor elmondtam neki, hogy tetszik?
2011. febr. 22. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert az ő kiváltsága, hogy ne mondjon semmit. Miért kéne? Te vallottál neki, ilyen helyzetekben pedig a másik félnél a labda. Azt tesz amit akar.
2011. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. minek mondott volna


2. ő is annyira ostoba mint te vagy.

2011. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem kellesz neki? Lehet, hogy félősebb típus, és nem mer kezdeményezni (ok, te már valamilyen szinten kezdeményeztél ezzel).
2011. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17:02 Tudod, hogy mi a szerencse, az, hogy te nem vagy bunko!
2011. febr. 22. 17:07
 7/10 A kérdező kommentje:
17:04-onnan gondolom, hogy nem kellek neki, hogy ha akarna valamit, akkor 3 honap alatt lephetett volna mar valamit, de semmi. Oszinten szolva, szerintem o nem is akar baratnot, mert nem kapcsolatfuggo, sot meg soha nem volt senkije.
2011. febr. 22. 17:11
 8/10 Valaki0702 ***** válasza:
mert van modóra és nem akkar meg bántani
2011. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak ismetelni tudom magam! Ha annyira lenne neki modora, akkor mikor elmondtam neki, hogy tetszik, akkor mondott volna ra valamit, nem pedig annyit, hogy jo!
2011. febr. 22. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kis sunyi suttyó. Nem jössz be neki, hagyd a fenébe. ha egy pasi akar valamit, akkor lép!
2011. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!