Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai nőknek nagyon nagyok az elvárásaik, mindenki helyes pasit akar kizárólag, de pasizni nem akarnak?

Figyelt kérdés

Itt az oldal is tele van írva, hogy ha helyes pasi vagy írhatsz meg hasonlók, meg mindenhol, mindenki jóképű/helyes pasit akar, de pasizni senki nem mer/akar, csak várják, hogy majd jön egy 4 a4es oldalt teleírt elvárásoknak megfelelő személy aki megtesz nekik bármit.

Na most én átlagos pasiként lemegyek egy buliba, és bárkihez odamegyek elküld, 20ból 20 csaj, mert csak a helyes pasi kell, akkor meg tegyenek érte, tényleg ennyire értéktelen lenne egy férfi egy nőhöz képest?

Ekkora hatalmuk lenne a nőknek?


2011. febr. 22. 17:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem például nem feltétlenül az a helyes, ami sok más nőnek igen, erre volt is példám :) De ó, drága kérdező, a férfiak sem különbek, SŐT... szerencsére én egész jól nézek ki, de azért hallom a saját társaságomban is pasiktól, hogy akin már kicsi hiba van hogy szétfikázzák. Ugyan már... nem, a nőknek nincs nagyobb hatalmuk és semmivel sem rosszabbak ilyen téren. És ezt úgy mondom, hogy távol álljon tőlem mindenféle emancipunciság.
2011. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy nagyon jó kérdés, de szerintem rossz helyen keresel. A p*csáknak a kigyúrt helyes pasik kellenek. Nekem egy olyan srác kéne, akivel értelmesen el tudok beszélgetni, művelt és oké, ne legyen bányarém... De engem nem lehet megtalálni a bulikban. A sulin kívül rengetegszer járok színházba, de egyébként ált. otthon vagyok vagy barátnőkkel sétálgatunk stb. A normális lányokat nehéz megtalálni. (Nem egozni akarok, csak tudom, hogy én kicsit más vagyok... :))
2011. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, de mi teszünk is érte ha valaki kell nekünk, nem csak felsoroljuk az igényeinket röhögünk egyet és várjuk hogy jöjjön ez az "adathalmaz" aki meg nem ilyen azt elküldjük rögtön.
2011. febr. 22. 18:04
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg. Mindig a nő választ. Sosem a pasi. mindig a nő adja az első jelet(testbeszéd). ha az bejön utána jön a pasi aki odamegy a nőhöz és "elcsavarja a fejét".
2011. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez a helyes pasi dolog elég relativ... Pl. a mostani barátom tök átlagos fiú, és nem azért jöttem vele össze, mert "húúú de helyes, vele tudok menőzni". nem, azért jöttem vele össze, mert megfogott benne valami. Nyílván külsőleg is tetszik, mert anélkül nem ér semmit, de szerintem a belső a fontos... A külső ami megfog, a belső ami megtart.. Na szóval visszakanyarodva, nem buliba kéne ismerkedned, mert ott csak olyan csajokat foghatsz ki, akik pattintanak, ha nincs BMW-d, meg 20 kilo fux a nyakadba, 20 cm-re tömött bukszával.. :) És szerintem a lányok 90%-a nem vezet 4 oldalas listát, hogy milyen fiú kell nekik.. de viszont a lányoknak szerintem nem kell kezdeményezni, max visszajelezni.. Én azért megnéznélek képen, nem küldenél egyet e-mailbe? kicsibabus@freemail.hu, ha küldesz. megköszönném :)
2011. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

az is probléma, h sokszor a pasik összemossák a helyesség, és az igényesség fogalmát.

én pl. az áltagnál kicsit szeeb vok(ezt úgy mondták mások)...de érdekes, a pasik is csak akkor jönnek oda hozzám, úgymond felszedni, ha kis miniszoknya van rajtam, v. csöcskidobós top, a hajam tökéletes, ki vok smineklve, h a 3 szeplőm se látszon :D

visszafele is működik ám!

és mindig arra gondolok, mikor végzem a divat miatt magamra kényszerített napi szőrtelenítést a testem minden pontján (fejet kivéve :P) , h ha én ennyiet kínlódok azzal, h jól nézzek ki (szoli, szauna, kül. pakolások, edzés, csini ruhák stb. )...akkor ne érdemeljek olyan srácot, aki szintén tesz ennyit magáért?

mert így igazságos...nem kérek állásfoglalást, csak h a srácok gondolják ezt át.

nekik nem kellene többet tenniük a jó külsőért, csak nem elhízni, naponta, 2naponta borotválkozni, ha alapjáraton nem szép a testük, egy kicsit rágyúrni.

az, h kinek milyen az arca...arról nem tehetünk...de a srácok is használhatnak arclemosót, hogy szép legyen a bőrük, és időnként korrektort (nem púdert!).

ilyen kis dolgokra is adhatnak, h pl. ha olyan vastag, bozontos a szemöldökük, mint Brezsnyevnek, egy kicsit kiszedetnek belőle...ja + fogszabályzó. ennyitől még nem lesz senki divatb*zi, és nagyságrendeket lehet szépülni.

én akarok pasit, és pasiznék is, de ez van, h azok, akik normálisak lennének, meg értékesek emberileg, elhanyagolják a külsejüket.

én pedig nem csak 1 130iq-hányadosú aggyal randizok, ha randizok, hanem egy egész emberrel, és nem csak 1 aggyal fekszek le, hanem egy egész emberrel, és annak minden testi előnyével, és hátrányaval...és amit műtét nélkül lehet, azt igenis szépítsék meg magukon a pasik- saját érdekükben! m sokkal sikeresebbek lesznek akkor a csajozásban. :)

20/L

2011. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Igen, de mi teszünk is érte ha valaki kell nekünk, nem csak felsoroljuk az igényeinket röhögünk egyet és várjuk hogy jöjjön ez az "adathalmaz" aki meg nem ilyen azt elküldjük rögtön.



Megmondanád, hogy TE mit teszel ezért? Azt, hogy odamész a lányhoz a buliban? Először is, azt hiszem nem kell magyaráznom, de az alap, hogy a férfi szólítja le a nőt. Másrészt ahogy előttem mondták, jobb ha nem szórakozóhelyen keresed az igazit. Most mondok neked valamit... például amikor szingli voltam, és lementem a csajokkal bulizni egy helyre, akkor sorba küldtem el a pasikat. Egész egyszerűen azért, mert én nem bírom komolyan venni a "diszkóban" való ismerkedést. :)De egyetemen, jó kis egyetemi pubokban egészen máshogy állok a kérdéshez. Egész egyszerűen nem vagyok nyitott arra, hogy a dokk café vagy hasonló helyen egy pasival folytassak kommunikációt.

2011. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

18:14

Tudod én ápolt vagyok, nem edzek, de ápolt vagyok, ha valaki csak az edzéssel együtt járna velem az meg úgy sem engem szeretne hanem az izmaim, olyan nem kell, de nyugi a csajok is összekeverik az ápoltságot meg a szép külsőt, nem egyszer láttam olyat, hogy izzadtság foltos volt a csaj ruhája, meg cigiszagú a haja, cigiszaggal összekeveredett parfüm, a legrosszabb:s

De még ezt is elnéztem neki, és még az ilyenek utasítják el az embert, de hát ez van, a nők körül forog a világ.

2011. febr. 22. 18:24
 9/20 anonim ***** válasza:

Rossz hirem van, ha 20bol 20 elkuld akkor te nem atlagos vagy, hanem atlag alatti.

A kereslet-kinalat egyensulyba jon, aki elhajt az azert hajt el mert talal jobban kinezot. Megneznem azert azt a huszat is akihez odamesz hogy ok hogy neznek ki, meg ugye az se masodlagos hogy hogyan is mesz oda.

Ja, meg valami: egy buliban ha mar a harmadik lany kuld el, akkor arra az estere felejtsd el a temat. Meg ha nem is lattak hogy mas elkuldott, akkor is a homlokodra lesz irva a visszautasitas (a noknek erre nagyon jo szenzoraik vannak), es ha vkinek nem kellettel, akkor a tobbinek se fogsz, mert ez ilyen csordaszellem beutes naluk.

2011. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

18:22

Mire vagy ilyen nagyképű?Úgy vagyok vele hogy ha valakinek kell valami tegyen érte.Ezek szerint minden csaj így gondolja, de igazuk is van, megtehetik, mert mindig lesz pasi aki fut utánatok.

2011. febr. 22. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!