Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek lesz a szülinapja(17), és arra gondoltam, hogy van egy kb. 40*30*30-as kincsesládánk, és azt tölteném fel különböző édességekkel.Utána bármi másra használhatná a ládát.Vagy esetleg jobb lenne olyan dolgokkal feltölteni mint pl.: illatos gyertyák, szappanok, valamilyen illatszer...?

Ti melyiknek örülnétek jobban?


2011. febr. 22. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.
2011. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Futurare ***** válasza:
100%

Olyat szeretek kapni, aminek haszna van. Nekem megint kinéz a bögre, csak az ideg ver, mert a meglévő 5 közül nem tudom melyikből igyak. Úgyis kapok még1et. Valamint plüs játékok is Dunát rekesztenek.


Ezzel azt akarom mondani, hogy olyat ne vegyél, ami nem kell. Inkább az illatszerek, és gyertyák, amik fogyóeszközök!

2011. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a hasznos és praktikus ajándékok a jók. :-)

Az édesség is hasznos számomra... és az illatszerek is.

Jó ötlet bármelyik!

2011. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A ládába tehetnél még közös képeket:D
2011. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én viszont nem szeretem ha egy ajándék "túl" hasznos. Én jobban örülök egy ékszernek vagy plüssállatnak avgy egy közös fotonak mint mondjuk szappanoknak. Az olyan mintha büdös lenne a csaj. Vagyis nekem ez jut róla eszembe. bocsi:D
2011. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csinálj neki fotómozaikot a képeitekkel;) neten találsz ingyenes programokat amivel nagyon jót lehet csinálni, én is csináltam a barátnőmnek és imádta:) aztán vehetsz még melllé valami apróságot gyűrűt vagy ilyesmit
2011. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a közös kép jó ötlet, a gyertyák és parfümök is nyerők ;)

bejön ha a srác ennyire töri magát, agyal azon, hogy miként lepjen meg.. :)

2011. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó ötlet :) Személy szerint nekem az édesség jobban bejön
2011. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!