Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátommal minden tökéletes csak a szex nem?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve,mert minden tényleg tökéletes szinte,de a szex valahogy nem jön össze nekünk,nem vagyunk valami egy hullámhosszon és problémák is adódtak már..
2011. febr. 23. 13:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Mivel a jó szex igen fontos egy kapcsolatban ( persze vannak, akik ezzel nem értenek egyet), várható, hogy a ti kapcsolatotok nem fog örökké tartani, vagy pedig nem lesz boldog. Vagy megcsaljátok egymást és akkor meg megy majd a hazudozás.
2011. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
milyen problémák?
2011. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk arra is gondoltam,h ez normális még,mert nem régóta vagyunk együtt, de én nem emlékszem,h mással ilyen "nehézkesen" mentek volna a dolgok.

Amúgy merevedési problémák és nem tudom,h ez most miattam lehet-e(hogy nem vagyok neki elég izgató), vagy valami eü-i probléma...

2011. febr. 23. 13:28
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Ennek a szinonímája a szerencsétlen b@lf@sz.


Nem veled van a gond.


Egy fizikailag egészséges, lelkileg rendben lévő fiúval (férfival) nem történik ilyesmi max szökőévenként egyszer.


Gondolom egy (fizikailag) impotenssel vagy egy lelki ronccsal nem akarsz hosszútávú kapcsolatot...

2011. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De akkor az miért van,hogy az előző csajánál ilyen nem történt? Nem mondta,de gondolom akkor nem lett volna vele a csaj egy hétnél tovább..

Valamint,ha magának csinálja,akkor miért nem történik ilyen?......

2011. febr. 23. 19:20
 6/19 anonim ***** válasza:

- Én se dicsekednék vele

- Az előző csaj is lehetett olyan jótét lélek mint te...


- Ha masztrubáció során képes a fellációra akkor nem testi problémja van, hanem mentális. Az még rosszabb, a testit legalább lehet gyógyítani...


Próbálkozzatok, aztán ha még sokszor nem sikerül akkor menekülj.

2011. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Tudom,h nem normális.. még sosem történt velem ilyen és ha annyira sz*r lennék,akkor az eddigi barátaim jelezték volna gondolom vagy nem tudom.

Már az is megfordult a fejemben,h meleg,de még belegondolni is szörnyű és rosszul érzem magam,h ilyenre gondolok.

2011. febr. 23. 20:31
 8/19 anonim ***** válasza:
kettőn áll a vásár,beszélgetni az okokról,de őszintén.Ez a titka.
2011. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle és beszéltünk erről,de mondom amit fentebb írtam azt mondta nem volt még vele ilyen. Merem remélni ,hogy őszinte volt. Ha meg mondjuk tudná az okát és miattam lenne ez az egész,akkor már rég kiadta volna az utamat szerintem.. :/
2011. febr. 25. 19:49
 10/19 anonim ***** válasza:

"Ha masztrubáció során képes a fellációra"


te felfogod mit írsz le? :D a felláció az "lesz-opást" jelent....akkor most mit is akartál írni? hogy önkielégítés közben lesz-opja magát? omg :D

2011. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!