Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1éve vagyunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1éve vagyunk a barátommal, szerintetek is korai még a szex? (lent)

Figyelt kérdés
én 18/L a barátom 25éves.
2011. márc. 26. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

hogy micsoda? 1 éve...hogy birtátok eddig?

mi a barátommal pár nap után együttvoltunk és már 2 éve együtt vunk

L/19

2011. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai szerintem de ez csak attól függ, hogy te hogy érzed ha nagyon szerelmes vagy belé meg ilyenek, de ha így van akkor nem fogod megbánni sztem.
2011. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg annak érzitek, addig korai. De elvben nem.
2011. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igazából a nászéjszakán szeretném ha megtörénne de ő már nagyon szeretné....Sztetek engedjem meg neki?
2011. márc. 26. 13:05
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

hehehe jó vicc

EGY ÉV egy pasinak már egy hónap is az örökkévalóság, ne viccelj már

mi van ha 5 év múlva házasodtok?

2011. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
én tavaly nyáron találkozgattam egy lánnyal , aztán meguntam nem alakult semmi, és fél hónap múlva megint kerestem akkor másik városban volt ismerősénél, elhívott oda, aztán együtt aludtunk, akkor jöttünk össze, februárban szakítottam vele.
2011. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

kicsicsillag ne hehehe-zzél mert nem tudom ebbe a kérdésbe van e vicc(szerintem nem).És ha téged is szeretne a barátod ő is kibírná.És biztos ,hogy nem 5év mulva házasodunk mivel már a jegyese vagyok:)

Hozzáteszem mind a ketten szüzek vagyunk és nekem ő az első pasim ahogy neki is én vagyok az első...

2011. márc. 26. 13:09
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
pffffff... mi már a megismerkedéskor is egymásnak estünk. évek óta együtt vagyunk :D
2011. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%

Ó, ismét két elveszett kisbárány.

http://www.youtube.com/watch?v=e_h7wtXaRP0

2011. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Ha 13 éves lennél, azt mondanám korai.

De egy 18/25 éves párnál korrekt.


Nálad szerintem teljesen korrekt hogy szűz vagy, nem is kell tiniként ágybabújni, de a barátod 25 évesen... az már kicsit érdekesebb. És megértem hogy már nagyon szeretne testi kapcsolatot.


A nászéjszakán elvesztett szüzességről: az sajna semmiféle garanciát nem jelent arra, hogy halálotokig együtt maradtok. Ha szereted, ő is viszont és komolyan gondoljátok, akkor miért ne feküdnétek le egymással?

2011. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!