Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít teltkarcsúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít teltkarcsúnak, húsosnak, kövérnek?

Figyelt kérdés
Itt mindig mennek a kérdések hogy a 80 kg már nagyon sok, akkor már nagyon kövér( itt ugye lányokról van szó). Ezért érdekelne, hogy nektek mi számít teltkarcsúnak, húsosnak, kövérnek?Ha lehet akkor képeket is linkeljetek. 18/l
2011. febr. 23. 22:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%

Küldj magadról és megmondom, hogy tetszel-e:)

És igen, szerintem 80 kg már sok, ha nem vagy magas, mint egy pasi.

2011. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
De ha szép arcod van, nőis vagy vagy sportos, akkor még az is lehet szép.
2011. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, én 90 kg vagyok és így tetszem a páromnak. arányosan oszlik el rajtam ez a súly.

vannak, akiknek még az extrém kövérek is bejönnek.

én pl ilyesmi vagyok, csak alacsonyabb (171cm) és nagyobb a mellem:

[link]

2011. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
[link] ez én lennék és szerintetek ez melyik kategóriába tartozik??? egyébként utolsó azt mondják a húsosabb nőket jobban szeretik a férfiak:)
2011. febr. 23. 22:29
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
lányként azt mondom, hogy baromi jó alakod van! persze, biztos, hogy valakinek ez is husi, mert neki a csontvázak jönnek be. de szerintem ilyen alakkal imádhatnak téged! táncolsz is, ami meg is látszik rajtad. formás vagy, gratula hozzá! :) büszke lehetsz rá, ne érdekeljenek a negatív kritikák!
2011. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

Sok ez a súly,minusz 15kg elférhetne rajtad,vagy még több is.Járjál edzőterembe,és jó lesz tuti,fitnesz alkatod van amúgy és ezt testépítő erőemelő múlttal mondom van tapasztalatom benne nem kevés év :D


23F

2011. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
nem akarok én csontváz lenni:)se testépítő...nincsenek ilyen irányú ambícióim:)persze nem mondom hogy nem kéne leadni 5-6 kilót de nem ezért kérdeztem, csak kíváncsi voltam, hogy ez kinél melyik kategóriába tartozik:)
2011. febr. 23. 22:52
 8/30 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a dícséretet és a jótanácsokat is:)
2011. febr. 23. 22:53
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom, nem kéne 15Kg-t leadnod, azzal már nagyon sovány lennél. A kép amit linkeltél, szerintem az alapján igencsaj vonzó vagy :)

19|F

2011. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező nem testépítőnek kell lenned,hanem fitneszesnek :d


Mint Tímea Majorova: [link]


Azt ne mond,hogynem jó csaj,egy istennő,imádom,kész vagyok tőle :D


23F ismét

2011. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!