Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít teltkarcsúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít teltkarcsúnak, húsosnak, kövérnek?

Figyelt kérdés
Itt mindig mennek a kérdések hogy a 80 kg már nagyon sok, akkor már nagyon kövér( itt ugye lányokról van szó). Ezért érdekelne, hogy nektek mi számít teltkarcsúnak, húsosnak, kövérnek?Ha lehet akkor képeket is linkeljetek. 18/l
2011. febr. 23. 22:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem kövér lányokat linkelgettek... :D Mikor azok is szépek, állítólag :D
2011. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy mindenkinek más a szép:)de utolsónak igaza van utolsónak inkább az érdekelne, hogy kinek mi a kövér vagy a húsos:):)gondolok a sovány vagy a normál lányok mindenkinél azonos:)
2011. febr. 24. 19:12
 23/30 anonim ***** válasza:

Hát ő például még nem telt szerintem, de nem is egy anorexiás modell:

[link]


Ők teltek egy kicsit (de nagyon szexisek):

[link]

[link]

[link]



Ők már husisak:

[link]

[link]


A tőlük vaskosabbak pedig már kövérek.

De ez csak az én véleményem...

2011. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Pedig mindegyik jó csaj:)
2011. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

[link]


itt pl szerintem ezek a vékony a normál és a husis kategória így egymás után....és szerintem (bár csak női szemmel mondom) inkább az utolsó 2 a szexis

2011. febr. 24. 21:13
 26/30 A kérdező kommentje:

[link]


ő mondjuk milyen kategóriába tartozik a ti mércétek szerint?:)

2011. febr. 24. 21:17
 27/30 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kövér
2011. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Na igen, szerintem ehhez az alakhoz nagyobb mell kell. Mert így tényleg inkább kövér, husis.
2011. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Az első képen lévő táncos leányzó pont jó, semmi felesleg, szuper kész, álomnő. Remélem csak a fények miatt olyan füstös a bőre. :D
2011. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
igen csak a fények miatt olyan:)köszönöm szépen a dícséretet:)
2011. márc. 1. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!